|
20 лютого 2025, 09:32 Читать на русском
Відновлено електропостачання постраждалих від обстрілу котелень, у будинки одеситів повертається теплоЕлектропостачання двох котелень, які постраждали внаслідок атаки окупантів по Одесі 18 лютого, відновлено. Як повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Кіпер, вони розпочали роботу і поступово опалення почало повертатися в будинки одеситів, які були без тепла. «Заживлена критична інфраструктура. Загалом за останню добу енергетики повернули світло в будинки 40 тисяч клієнтів. Без напруги поки залишаються 49 тисяч абонентів», — уточнив голова ОВА. Жителі Київського району в соцмережах підтверджують, що в деякі будинки повернулося опалення та електропостачання. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Новини по цій темі: 5 червня: Одесу атакували "африканські" шахеди: що це за серія дронів і чому вона небезпечніша за звичайні? 28 травня: Балістика проти закруток: в Одесі зруйновано одне з найстаріших промислових підприємств (фото) 26 травня: По порту Одеси вперше вдарили занурювальні дрони: чекаємо на масовану та комбіновану атаку |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||





