брендинг



Біля одеського вокзалу збираються будувати багатоквартирний будинок: міськраді пропонують віддати в оренду майже гектар на Старосінній


Земельну ділянку на Старосінній площі Одеси планує передати в оренду на 10 років міська рада.

Як повідомляє кореспондент «Думської», такий проєкт рішення збори розглянуть на своїй сесії, яка відбудеться 18 вересня.




На землю площею майже 0,9 га претендує ТОВ «Сервіспроавто» такої собі Світлани Добровольської.

В проєкті зазначено, що ділянка компанії знадобилася для «будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури».  

За нашими даними, йдеться про територію на розі Водопровідної та Старосінної вулиць, біля будівлі Одеського національного економічного університету. Зараз там розташовується риночок під назвою «Цифрове містечко».


СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!


Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter




Киса и Ося
Все більше переконуюсь, що одеські будівельники  нахабні люди без совісті та моралі.
В Одесі 150 років тому, аби отримати ділянку під забудову, проволили конкурс на найкращий і найкрасивіший проект будинку.
Через такий конкурс Одесу перетворили на найкрасивіше місто та називали Південною Пальмірою
Зараз, як сказав Кисловський, якщо маєш 1 мільйон, ти можеш отримати будь-яку ділянку під забудову
Природно навіть найгнилий і кострубатий проект отримає в такому разі схвалення.
Ось так будівельні компанії знищили вигляд міста та перетворили його гетто за прикладом ЖК Радужний.
Ну де ти, дурбецало, збираєшся там будувати багатоквартирний будинок, цей район вже гетто ?! 
   Відповісти    
Не тошните мне на нервы
А в даному випадку Ви не праві, забудовнику головнє: продати квадратні метри, а далі проблеми індіанців шеріфа не турбують. А при забудові цього клаптику, квадратні метри розкупують, що гарячі піріжки, розташування найсприятливє для цього: залізничний та автобусні вокзали, Привоз, май же центр міста. Здавати подобово і навіть ремонт не треба робити й так зніматимуть.
   Відповісти    
Наталья Тамариск
Ось би заборонили будівництво багатоповерхівок в центральній частині міста, обмежили б в 4 поверха. В нас би залишилася історична частина…
   Відповісти    
Коментар отримав забагато негативних оцінок
Коментар отримав забагато негативних оцінок
Serg  Chernetchenko
А можна ж забудувати і Привоз. На першому поверсі ТРЦ, а вище — 30 поверхів квартир. Та й вокзал можна забудувати: на першому поверсі — поїзди, автобуси, а вище — квартири.
Це ж скільки метрів житлової площі можна буде продати!
   Відповісти    
Коментар отримав забагато негативних оцінок

Степан Андреич
Ні. Перший — продуктовий ринок. Другий — магазини зі шмотками, в які все одно ніхто не заходить а проходять повз, зараз просто туди підніматись ніхто не буде.
На третьому поверсі будинок колхозника де приїжджі можуть недорого переночувати (але назвати це хостелом), а вище вже квартири. І не менше 30 поверхів. Тільки паркінг для цього человейніка зробити не вийде, бо туди будуть зливатись помої з рибного ряду і ніхто не захоче до цього паркінгу заходити.
   Відповісти    
Mamat
Ну почему бы не застроить?Ведь вы этого достойны.
   Відповісти    
paha
Щодо вокзалу вже проскакувала думка щоб закрити вокзал і всю залізницю що підходе до нього а сам вокзал винести кудись подалі. От скількі б ціннійшої землі  звільнилось би під багатоповерхівки!
   Відповісти    
ПнАлВч
Якшо зібрались, значить зліплять, гроші влада назад не поверне. А там… Те, шо там і так плюнути ніде, мало кого хвилює.
   Відповісти    
rss911
Сподіваюсь, що буде поверхів тридцять-сорок?.. :)
   Відповісти    
Коментар отримав забагато негативних оцінок
ПнАлВч
Ви хочете дітей чиновників залишити без ложки чорної ікри???
   Відповісти    
Коментар отримав забагато негативних оцінок

southwind
Рано чи пізно земна вісь покине своє природне місце. Потужний вихор вдарить на всю міць і все буде знесено, як видатні пам'ятники архітектури, так і примітивні будови.
Людство теж буде знищене, яке так безперспективно, витрачало свій дорогоцінний час і енергію на порожні й малозначні дії.
Через десять тисяч років, на Землі запанує влада Природи і Гармонії, і ніщо не буде нагадувати про минулі часи.
   Відповісти    
Andrey V
Цікаво, а як буде з інсоляцією в приміщеннях інституту?
   Відповісти    
shato
Неужели, мы все, под «арендой» понимаем-взял и на все времена, а не -взал, попользавался и верни как было?
   Відповісти    
Коментар отримав забагато негативних оцінок
Коментар отримав забагато негативних оцінок
Коментар отримав забагато негативних оцінок
Mamat
Так хорошо же! Больше и лучших хмарочосов любимому городу!
   Відповісти    

   Правила



13 червня
18:50 Двоколісний терор: Одеська область посіла перше місце в Україні за кількістю ДТП за участю електросамокатів
3
16:04 Дракони, єдинороги та 50 тисяч лампочок: в Одесі відкрився казковий «Парк ліхтарів» (фоторепортаж) фотографии
2
13:01 Зникла з подвір’я за лічені хвилини: на Одещині потонула однорічна дитина
3
11:30 Свято дитинства у житлових комплексах STIKON від керуючої компанії Bona Vita (новини компаній) фотографии
08:44 Нові гроші для українських військових: піхоті обіцяють золоті гори, зарплати в ТЦК трохи зростуть, є питання щодо моряків і курсантів
8
12 червня
20:28 Крок за кроком: Чорноморськ відновлюється, будує і планує (політика) фотографии
5
19:30 Сотні скарг, а винних немає: в Одеському обласному ТЦК відзвітували про внутрішні розслідування
8
16:49 Країна без дітей: чому демографічна криза стала питанням національної безпеки (суспільство) фотографии
13
16:38 Бусифікований став військовим комісаром, мама з немовлям сама сіла в автобус та інші свідчення одеських членів ТЦК на слідчій комісії
11
14:47 Затриманих на Балківській співробітників ТЦК звільнили: їхні керівники продовжують ходити на роботу, але з урізаною зарплатою
6
14:07 Труханов проти Зеленського: СБУ не надала оригінали документів у справі про позбавлення громадянства
23
12:49 Ракетний удар по Одещині: двоє людей постраждали, у приватних будинках спалахнули пожежі (оновлено) фотографии
10:39 Поки вчені сперечаються: в одеській мерії вирішили залатати тріщину в Аркадії
9
08:33 Афера триває: нові власники руїн біля одеського монастиря хочуть відібрати понад гектар землі біля моря і заважають ліцею фотографии
5
11 червня
21:34 «Епохальне рішення»: п’ять парковок на узбережжі стали міськими, а орендарі в Аркадії щонайменше до 2030 року фотографии
5




Статті:

Линии шезлонгов, бассейны и попытки расширить территорию: как одесские пляжи от Ланжерона до Аркадии готовятся к сезону (фото)

Разбор полетов: как единодушие доверяйцев, «слуги»-отступники и амбиции «мечтателей» ломали сессию

Barracuda украинского юга: как морпехи сами собирают дрон, ставший самым опасным водным хищником (фото, видео)





17:32
Не фиксируется
3243


17:26
Один в море летает рядом с берегом Пивденное/Фонтанка
32121


17:15
Не фиксируются
474221


17:06
Летят в сторону Доброслава
6325


17:00
Пивденное/Беляры шахеды
504511


16:59
Увага. ПОВІТРЯНА ТРИВОГА
1


16:36
Что творится в одесской полиции?

В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах.

Читать дальше

13:54
Вечерний взрыв в автомобиле на улице Университетской в Одессе СБУ квалифицировала как террористический акт и уже открыла соответствующее уголовное производство.

По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь.

Читать дальше

13:48
Где-то еще делают нашу одесскую оригинальную закуску?










Думська в Viber


Драконы, единороги и 50 тысяч лампочек: в Одессе открылся сказочный «Парк фонарей» (фоторепортаж)
Фотографии: Драконы, единороги и 50 тысяч лампочек: в Одессе открылся сказочный «Парк фонарей» (фоторепортаж)
Исчез со двора за считанные минуты: на Одесчине утонул годовалый ребенок  
Исчез со двора за считанные минуты: на Одесчине утонул годовалый ребенок  
Ми використовуємо cookies    Ok    ×