|
19 квітня 2024, 10:36 Читать на русском
Ворог атакував Одеську область: цілив в об`єкти критичної інфраструктури, люди не постраждалиЧергової атаки із застосуванням ракет і ударних безпілотників зазнала Одеська область у ніч на 19 квітня. Як повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Кіпер, ворог цілився по критичній інфраструктурі регіону. На щастя, люди не постраждали. За його словами, правоохоронці зараз фіксують наслідки чергового злочину окупантів. Нагадаємо, минулої ночі українські захисники знищили загалом 29 повітряних цілей. Також вперше в історії вони збили російський стратегічний бомбардувальник Ту-22М3 і дві ракети Х-22. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Новини по цій темі: 5 червня: Одесу атакували "африканські" шахеди: що це за серія дронів і чому вона небезпечніша за звичайні? 28 травня: Балістика проти закруток: в Одесі зруйновано одне з найстаріших промислових підприємств (фото) 26 травня: По порту Одеси вперше вдарили занурювальні дрони: чекаємо на масовану та комбіновану атаку |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||









