|
30 січня, 18:01 Читать на русском
За кілька місяців ворог зруйнував майже 40% енергосистеми Одеської областіМайже 40% потужностей енергосистеми Одеської області зруйновані в результаті атак окупантів за останні кілька місяців. Як повідомив глава ОВА Олег Кіпер, у зв'язку з цим зараз весь регіон живе за графіками відключення. «Приблизно три години є світло, вісім — немає. І по-іншому поки що не буде, поки ми не відновимо те, що було пошкоджено. За останні кілька місяців майже 40% енергосистеми області було розбито», — підкреслив Кіпер. Він додав, що крім атак ворога ситуацію погіршує і погода. Через дощі з морозами, які були в області кілька днів, в північній частині регіону навіть падали опори ліній електропередач. При цьому глава ОВА заявив, що над усуненням наслідків працює дуже багато бригад енергетиків, близько 70-80. «Була навіть проблема дістатися до самих опор, які впали, але куди доїхали, там ремонтують і впевнений, що незабаром повернуть електроенергію в усі будинки, і всі будуть жити за графіками», — повідомив Олег Кіпер. Нагадаємо, як раніше повідомляла «Думська», вже з 31 січня в Одеській області очікується погіршення погоди, знову повернуться морози, які протримаються до 3-4 лютого. Вдень температура повітря становитиме -4-8 градусів, а вночі стовпчик термометра опуститься до -14. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Новини по цій темі: |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пять часов без туалета: житель Одесской области с ДЦП разгоромил военкомов в суде и требует компенсации за издевательства
Скандал с турецким ресторатором, пропавшая в море девочка и лихач на BMW: топ-5 одесских новостей недели
Фекальный бунт под Одессой: люди перекрыли трассу из-за прорыва нечистот, а власти пустили зловонную жижу в море
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||














