Занурювали головою в туалет і змушували бігати без трусів: на Одещині розслідують знущання одних школярів над іншими


Факт жорстокого поводження з дітьми розслідують правоохоронці села Шевченкове Ізмаїльського району.

Як повідомив директор обласного департаменту освіти Олександр Лончак, кривдниками були учні того ж навчального закладу.

Інцидент зняв на телефон один із хлопців, який брав участь у цькуванні. Він - син учительки тієї ж школи.

За словами Лончака, батьки жертв у поліцію так і не звернулися. Заяву написала директорка навчального закладу, у якому й сталися ці події.

«Один із тих хлопців, хто є учасником цього ганебного неподобства, дійсно син вчительки. Він знімав на телефон. Як стверджують у відділі освіти та самій школі, вчителька — порядна людина, хороший фахівець. Була шокована тим, що сталося. Жодного опору щодо розслідування з її боку не зафіксовано, це на комісії підтверджено представниками правоохоронних органів. Її долю визначить службове розслідування. Наразі слідство триває», — написав Лончак.

У розпорядження «Думської» потрапило два відео. На одному з них школярі занурюють свого однолітка головою в туалет, на другому — змушують (судячи з відео, вже іншу дитину) бігати без трусів.


СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!


Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter


Новини по цій темі:





Gv L
Gv L 16 жовтня 2023, 10:18     -5      
я бы в детстве с радостью пробежался голяком по школе, но нет- правила х.явила)
   Відповісти    
ipadpro
Еще бы на канал Гончаренко залили эти видео, чтобы эти 2 школьника уж точно выпилились
   Відповісти    
   Правила



22 липня
13:17 В Одесі горить житловий будинок після удару російського дрона: є постраждалі (оновлюється)
11:30 Одесу затопило за півгодини: у місті випало дві третини місячної норми опадів, ліквідація наслідків триває фотографии
5
09:06 Атака на Одещину: загинула жінка, ворог вдарив по цивільній інфраструктурі фотографии
08:27 Потоп в Одесі: через зливу в місті перекрили вулиці, не курсують трамваї (оновлено)
4
21 липня
22:00 Езотерика навпіл з еротизмом: одеському музею подарували твори ізраїльської художниці (фото) фотографии
5
20:26 Від старости через СБУ до заступника кума: еволюція топчиновника найбагатшого передмістя Одеси фотографии
7
18:14 Помер у конвульсіях: боєць «Скелі» застрелив мобілізованого з Одещини при спробі втекти
100
16:02 Одесу накрив запах гару: лікарі запевняють, що причин для паніки немає, але радять закрити вікна
7
14:10 Чорноморськ залишився без води: мешканців просять зробити запаси
6
13:40 Чому пересихають очі влітку: офтальмолог пояснює, коли це небезпечно (новини компанії) фотографии
12:13 Ворог атакував Одесу: у центрі міста є приліт, троє людей постраждали (фото) фотографии
19
10:40 Поки ви не прийшли, ми полежимо: на інклюзивному пляжі в Одесі не знайшлося місця для дитини з інвалідністю та її мами (фото, відео) фотографии видео
9
08:35 Літо почекає: найближчими днями в Одесі прогнозують сильні грози та 13 градусів вночі
20 липня
21:48 Біг на морі: удари росіян по Одесі та області б’ють усі рекорди — відповідь чи стратегія? (колонка)
44
20:00 За 5 тисяч обіцяв зняти з розшуку: в Одеській області затримали командира взводу охорони військової частини фотографии
3




Статті:

«Бомба для Москвы»: 14-летний одессит учит квантовую механику, мечтает о Нобелевке и верит в победу

Сессия без кворума: почему депутаты рискнули сорвать заседание и чем это может обернуться для Одессы

Мировые гиганты против украинских реалий: кто получит терминалы в Черноморске на 35 лет?





17:32
Не фиксируется
3243


17:26
Один в море летает рядом с берегом Пивденное/Фонтанка
32121


17:15
Не фиксируются
474221


17:06
Летят в сторону Доброслава
6325


17:00
Пивденное/Беляры шахеды
504511


16:59
Увага. ПОВІТРЯНА ТРИВОГА
1


16:36
Что творится в одесской полиции?

В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах.

Читать дальше

13:54
Вечерний взрыв в автомобиле на улице Университетской в Одессе СБУ квалифицировала как террористический акт и уже открыла соответствующее уголовное производство.

По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь.

Читать дальше

13:48
Где-то еще делают нашу одесскую оригинальную закуску?










Думська в Viber
Ми використовуємо cookies    Ok    ×