Звання Героя України присвоєно загиблому військовослужбовцю Сергію Сові, чиє тіло було знайдено після деокупації Ізюма. Фото руки військового з синьо-жовтим браслетом облетіло весь світ.
Відповідний указ підписав президент країни Володимир Зеленський 24 вересня.
«За особисту мужність та героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» Сові Сергію Олександровичу — старшому солдату (посмертно)», — сказано в документі.
Тіло Сергія з синьо-жовтим браслетом на руці, який подарували йому діти, виявили під час ексгумації тіл, знайдених на місці масового поховання в Ізюмі Харківської області. Дружина впізнала чоловіка за татуюванням на тілі. 36-річний військовий вважався безвісти зниклим з 19 квітня.