Зеленський змінив секретаря Ради національної безпеки — Данілов пішов у відставку
Олексій Данілов залишив посаду секретаря Ради національної безпеки і оборони, яку обіймав із жовтня 2019 року. Відповідний указ підписав президент України, верховний головнокомандувач Володимир Зеленський.
Олексій Данілов
На вакантну посаду призначено Олександра Литвиненка, який до останнього часу був головою Служби зовнішньої розвідки. СЗР у свою чергу очолив Олег Іващенко.
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Щось дивне робиться в українській політиці. Закон про мобілізацію не можуть прийняти, коли на фронті немає людей. Ще можна було б пояснити чимось звільнення Залужного, а чому звільнили Данілова абсолютно незрозуміло.
Відповісти
|
 |
Кловун марно час не гаяв, усі роки читав та конспектував Макіавеллі! Далі, буде!
Відповісти
|
 |
Ще більш дивно, як свого часу призначили ветеринара на цю посаду. А звільнення — то щурі починають потихеньку розбігатися.
Відповісти
|
 |
До діточок поїде. скаржитись.Чи такий великий патріот на фронт добровольцем піде. русню гатити?
Відповісти
|
 |
Точно помічено, 100% поїде до дітей витрачати зароблене
Відповісти
|
 |
До начала большой войны Данилов был самым проукраинским высоким чиновником в зеленой власти, когда другие были «какая разница» или ватными. Послом в США вместо бесполезной клуши-послицы отправится?
Відповісти
|
 |
Щоб бути послом, потрібно мати відповідну освіту та підготовку. Хоча зараз стало модно направляти послами нікчем та "засвічених" корупціонерів.
Відповісти
|
 |
Ну звісно, а що не так? Де, в якій країні живе та сволота, що регулярно співпрацює з кацапами та зливає геолокацію важливих об'єктів? Ці потвори прожили поряд з нами все своє життя.
Відповісти
|
 |
Типа. в отличии от тебя сырунаподдиваномпрячущегося я в тридцатке. с первых дней и до списания в резерв.
Відповісти
|
 |
Вроде в норвегию. Но почему не на фронт???
Відповісти
|
 |
Назначать послом того, кто публично выражается матом в адрес китайского спецпредствителя — это, конечно, признак большого президентского ума.
Відповісти
|
 |
Неразумно рассужаешь, плешивец Памперс Спирт. Зачем тюрьма, если за измену родине и коллаборацию лучше давать расстрел в условиях военного положения?
Відповісти
|
 |
Памперс Спирт, невоспитанная ты скотина. Я к тебе, можно сказать, душевно, открываю для тебя неприглядные картины твоего уродливого бытия ИУДЫ ПРЕДАТЕЛЯ. А ты продолжаешь изрыгать дерьмо.
Відповісти
|
 |
Зеленый цвет имеет много оттенков. Данилов не был нужного, а больше желто-голубого )
Відповісти
|
 |
Зато Арахамия на месте. Кроме того, это тайна за семью печатями, какова причина отставки Данилова? Он что то неугодное Зеленскому или Ермаку рассказывал? Может, например то, что уже нужно проводить мобилизацию?
Відповісти
|
 |
Если ты себя, памперс Спирт petroff ag, предпочитаешь называть " канадским пидерастом "., то вперед. Хотя, я думаю, тебя можно назвпть канадским оленем, а пидераст ты кацапский.
Відповісти