|
7 червня 2023, 14:58 Читать на русском
Житель Одеської області, який влаштував стрілянину на весіллі, заплатить штрафСуд засудив до виплати 17 тисяч гривень штрафу, а також компенсації в розмірі понад 12 тис. грн за проведення експертиз жителя Білгорода-Дністровського, який влаштував стрілянину на власному весіллі. Про це повідомили в обласному управлінні поліції. Нагадаємо, 20-річний чоловік 7 березня стріляв у повітря зі стартового пістолета, на ходу висунувши руку з люка автомобіля. Хулігана невдовзі затримали в одному із закладів міста. Його дії кваліфікували за 296-ю статтею Кримінального кодексу України. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||






