artville1

Местные выборы - 2010. Списки кандидатов в Одесский горсовет от партий: Партия регионов · Сильная Украина · Партия Селян · Партия народного доверия · Партия "Русь" · УРП "Собор" · Партия "Солидарность" · Народный Рух Украины · ВО "Свобода" · Женщины за будущее · Социально-христианская партия · Селянская Украина · Партия Зеленых · Демократическая партия · Партия "Вече" · Социалистическая партия Украины · Родина · Европейская партия · ПСПУ · Христианско-демократическая партия · Украинская платформа · Либерально-гуманистическая партия "Товарищ" · Батькивщина · Гражданская позиция · Союз Анархистов Украины · Народная партия · Фронт Перемен

Батькивщина


Батькивщина

1. Співак Дмитро Павлович — Всеукраїнського обєднання «Батьківщина», голова
2. Чекіта Геннадій Леонідович - Благодійна організація «Благодійний фонд Геннадія Чекіти «Милосердя», президент
3. Янченко Сергій Володимирович — Авіакомпанія «Південні авіалінії» у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю , фінансовий директор
4. Щербаков Вячеслав Олегович — Закрите акціонерне товариство «Українська інвестиційна група», заступник президента
5. Корженко Олег Вікторович — Приморська районна адміністрація Одеської міської ради, заступник голови
6. Єраносян Ванік Арташесович — Кооператив «Оленька», голова
7. Гріншпун Григорій Едуардович - фізична особа, підприємець
8. Хороших Володимир Леонідович — Товариство з обмеженою відповідальністю «Всевлад», директор
9. Чопиков Олег Едуардович, тимчасово не працює
10. Плаксій Тетяна Василівна — Одеська державна академія будівництва та архітектури, асистент кафедри
11.Свеченко Олександр Костянтинович - Товариство з обмеженою відповідальністю «Південьбуд-Інвест», генеральний директор
12. Нощенко Володимир Анатолійович — Суворовська районна адміністрація Одеської міської ради, начальник юридичного відділу
13. Крижановський Ростислав Олександрович — Християнський гуманітарно-економічний відкритий університет, ректор
14. Агєєва Тетяна Володимирівна, тимчасово не працює
15. Пугачов Володимир Іванович — Публічне акціонерне товариство «Одеса-Авто» , виконуючий обовязки генерального директора
16. Самойлюк Ірина Миколаївна, фізична особа, підприємець
17. Стах Микола Степанович, фізична особа, підприємець
18. Селецький Вячеслав Вікторович, тимчасово не працює
19. Тарахтіенко Юлія Олександрівна фізична особа, підприємець
20. Горбунекова Лариса Іванівна, фізична особа, підприємець
21. Бессотьян Володимир Володимирович — Відкрите акціонерне товариство «Форт», торгівельний представник
22. Луговцев Михайло Юрійович, тимчасово не працює
23. Висоцька Марія Володимирівна — Благодійний фонд «Винахідники та раціоналізатори — за технічну творчість» заступник директора
24. Верескун Дмитро Юрійович, фізична особа, підприємець
25. Дукова Марина Федорівна, тимчасово не працює
26. Обухов Олександр Юрійович, тимчасово не працює
27. Форшайт Самуіл Давидович, пенсіонер
28. Валюшко Олександр Володимирович — фізична особа, підприємець
29. Шаларь Володимир Васильович — Публічне акціонерне товариство «Одеса-Авто», перший заступник генерального директора
30. Хмизніков Віталій Олегович — Товариство з обмеженою відповідальністю «КРУГ-Акватерм», керівник Одеського підрозділу
31. Ясний Анатолій Васильович, пенсіонер
32. Вінник Сергій Олегович, тимчасово не працює
33. Бойченко Олег Анатолійович — Мале приватне підприємство «Інтрермедсервіс». головний лікар
34. Овсова Світлана Миколаївна, тимчасово не працює
35. Левченко Аркадій Рувінович, фізична особа, підприємець
36. Ніколенко Олександр Васильович — фізична особа, підприємець
37. Шевченко Ірина Вікторівна, тимчасово не працює
38. Горинцева Юлія Сергіївна — тимчасово не працює
39. Биченко Анатолій Вікторович — тимчасово не працює
40. Дубіненко Олександр Володимирович — Товариство з обмеженою відповідальністю «Дуал», комерційний директор
41. Кіров Сергій Сергійович - Фірма «Стомар», директор філіалу
42. Бензар Лілія Володимирівна, тимчасово не працює
43. Савенко Олеся Олександрівна — Публічне акціонерне товариство «Одеса-Авто», начальник юридичного відділу
44. Новосадский Ігор Едуардович, фізична особа, підприємець
45. Тарасюк Микола Купріянович, тимчасово не працює
46. Буковська Олена Володимирівна, тимчасово не працює
47. Навроцький Олексій Валерійович, тимчасово не працює
48. Карпенко Микола Іванович — Приватне підприємство «Комбат-777», директор
49. Клочко Леонід Володимирович — Приватне підприємство «КБ Тех», директор
50. Саньков Сергій Вікторович, фізична особа, підприємець
51. Герасименко Іван Софронович - дочірнє підприємство «Одеська козацька варта», керівник
52. Кальченко Лада Борисівна — фізична особа, підприємець
53. Бородін Юрій Степанович, тимчасово не працює
54. Трофімов Андрій Олександрович — Закрите акціонерне товариство «Сінтезоіл» , інженер
55. Рубінчик Олександр Вікторович, фізична особа, підприємець
56. Дібров Сергій Сергійович , тимчасово не працює

сданныепк2
Ми використовуємо cookies    Ok    ×