artville1

Местные выборы - 2010. Списки кандидатов в Одесский горсовет от партий: Партия регионов · Сильная Украина · Партия Селян · Партия народного доверия · Партия "Русь" · УРП "Собор" · Партия "Солидарность" · Народный Рух Украины · ВО "Свобода" · Женщины за будущее · Социально-христианская партия · Селянская Украина · Партия Зеленых · Демократическая партия · Партия "Вече" · Социалистическая партия Украины · Родина · Европейская партия · ПСПУ · Христианско-демократическая партия · Украинская платформа · Либерально-гуманистическая партия "Товарищ" · Батькивщина · Гражданская позиция · Союз Анархистов Украины · Народная партия · Фронт Перемен

Народная партия


Народная партия

1. Філіпчук Володимир Станіславович — Одеська обласна Рада миру, голова
2. Прокопенко Олександр Адольфович — Одеська міська рада, секретар Одеської міської ради
3. Ключников Борис Михайлович , приватне підприємство «Омега-Брокерс», заступник директора
4. Муравіна Ірина Тимофіївна — Одеський обласний центр зайнятості, директор
5. Голубенко Лідія Миколаївна — Одеський Національний університет імені І.І.Мечникова, декан факультету романо-германської філології, професор
6. Щеплоцька Віра Герасимівна — Виконавчий комітет Одеської міської ради, директор департаменту бухгалтерського звіту, та закупівель
7. Страшний Сергій Анатолійович — Контрольно-ревізійне управління в Одеській області, заступник начальника
8. Шестаков Олексій Юрійович — Мале Підприємство у формі ТОВ «Чайка», заступник директора
9. Воронков Вячеслав Володимирович - Газета Верховної Ради «Голос України», власний кореспондент
10. Антоненко Олег Григорович - ТОВ «Айсберг» Лтд, генеральний директор
11. Коломійченко Андрій Леонідович, підприємець
12. Чернов Валентин Валентинович, підприємець
13. Брагаренко Юрій Георгійович - ТОВ «Селянка», директор
14. Глаголєв Юрій Маркович — ТОВ «Аграрне науково виробниче підприємство «Промтехкомплекс», консультант
15. Наумовський Олександр Сергійович - Відділення № 24 Філії «Одеське РУ» Акціонерне товариство «Банк Фінанси та кредит», начальник відділення
16. Суліма Олександр Вікторович, приватне підприємство «Компанія «Блейд Групп», директор
17. Тарабрін Олег Олександрович — Одеський Національний медичний університет, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії, професор кафедри анестезіології
18. Стреля Іван Микитович — Сільськогосподарське ТОВ Агрофірма «Нива», директор
19. Рощін Андрій Павлович — Одеська міжрегіональна дирекція Приватне акціонерне товариство «БТА Банк», керуючий
20. Костюкович Оксана Миколаївна ТОВ «Аграрне науково виробниче підприємство «Промтехкомплекс», заступник директора
21. Крошка Ольга Григорівна ВАТ «Одеський олійножировий комбінат», заступник директора
22. Торбинський Олег Віталійович — КУ «Пологове обєднання №1», лікар
23. Чорномаз Віктор Цезаревич — КУ «Міська поліклініка №12», доцент кафедри Одеського медичного університету, головний лікар
24. Голубенко Максим Юрьевич - КУ «Пологовий будинок №2», головний лікар
25. Жосул Ігор Авраамович — Одеське міське управління земельних ресурсів, рровідний спеціаліст
26. Чернявська Тетяна Павлівна — Одеський державний економічний університет,
ТОВ «Айсберг» Лтд, доцент кафедри, керівник проекту, науковий консультант
27. Соломієнко Андрій Олегович — Одеська обласна клінічна лікарня, лікар-інтерн
28. Захарченко Світлана Валентинівна — Загальноосвітня школа №17, вчитель фізичної культури
29. Дмитрієв Андрій Юрійович — ТОВ «Карготехносервіс», директор
30. Мільніченко Дмитро Анатолійович — ТОВ «Одеський мясопереробний завод», директор по економіці
31. Богомолов Ігор Геннадійович — ТОВ «ІНТЕР-НАФТА», технічний директор
32. Ярошевич Ілларіон Володимирович, на цей час не працює
33. Осташко Олександр Сергійович — ТОВ Інформаційної агенції «Контекст Причорноморя», головний редактор
34. Черноіван Максиміліан Валентинович — «Одеське бюро екскурсій», дочірнє підприємство ВАТ «Одеса-турист», екскурсовод

сданныепк2
Ми використовуємо cookies    Ok    ×