стикон1пк

Местные выборы - 2010. Списки кандидатов в Одесский горсовет от партий: Партия регионов · Сильная Украина · Партия Селян · Партия народного доверия · Партия "Русь" · УРП "Собор" · Партия "Солидарность" · Народный Рух Украины · ВО "Свобода" · Женщины за будущее · Социально-христианская партия · Селянская Украина · Партия Зеленых · Демократическая партия · Партия "Вече" · Социалистическая партия Украины · Родина · Европейская партия · ПСПУ · Христианско-демократическая партия · Украинская платформа · Либерально-гуманистическая партия "Товарищ" · Батькивщина · Гражданская позиция · Союз Анархистов Украины · Народная партия · Фронт Перемен

Партия "Солидарность"


Партия "Солидарность"

1. Дрямов Володимир Дмитрович - обєднання воїнів-інтернаціона-лістів «ІНКОНТ», голова
2. Станкевич Віталій Борисович — Фонд соціального захисту «Ветеран», президент
3. Сурніна Валентина Іллівна, пенсіонер
4. Томашевський Володимир Володимирович — ОСОН Комітет мікрорайону «Юго-Западний масив», голова
5. Яковлєв Ігор Анатолійович — ТРК «Бюро журналістських розслідувань «Альфа», керівник
6. Цінцадзе Аміран Ісакійович — Управління внутрішньої політики Одеської міської ради, заступник начальника управління
7. Краснощок Світлана Степанівна, безробітна
8. Мкртумян Ліпаріт Едікович — ЗАТ «Укрторгстройматериали», заступник директора
9. Івко Віктор Павлович — ВАТ «Втормед», заступник генерального директора
10.Абрамова Надія Миколаївна — ГО «Пересипчанка, голова ради
11.Чорний Олексій Сергійович — Одеський міський благодійний фонд «Світлий дім», координатор програм
12.Демедюк Юрій Григорович — Управління внутрішньої політики Одеської міської ради, головний спеціаліст відділу
звязку з громадськими організаціями
13.Братчук Сергій Борисович — УДО МОУ «Народна Армія», начальник інформаційного відділу
14.Гуцалюк Сергій Борисович — ПП КСК «Інвест», директор
15.Свинцицький Микола Филимонович — ФОП Свинцицький М.Ф.
16.Мирза Анатолій Федорович, пенсіонер
17.Осіпова Ніна Германівна — ОСОН Комітет мікрорайону «Юго-Западний масив», секретар комітету
18.Клефас Наталія Олександрівна — Міський Палац Дитячої та юнацької творчості м. Одеси, керівник гуртка
19.Бабій Олексій Павлович — Департамент фінансів ОМР, головний спеціаліст бухобліку та організаційної роботи
20.Андрєйченко Ольга Романівна — Одеська обласна станція переливання крові, юрист
21.Левицький Віталій Валентинович — ФОП Левицький В.В.
22.Левицький Олександр Валентинович, адвокатська діяльність
23.Сікорський Дмитро Віталійович, безробітний
24.Філановський Сергій Олександрович, безробітний
25.Гутовський Олександр Михайлович — ФОП Гутовський О.М.
26. Журавський Іван Миколайович — Фонд соціального захисту «Ветеран», волонтер
27.Степников Віктор Вікторович- Управління внутрішньої політики ОМР, головний спеціаліст відділу звязків з політичними організаціями

стикон2пк
Ми використовуємо cookies    Ok    ×