artville1

Местные выборы - 2010. Списки кандидатов в Одесский горсовет от партий: Партия регионов · Сильная Украина · Партия Селян · Партия народного доверия · Партия "Русь" · УРП "Собор" · Партия "Солидарность" · Народный Рух Украины · ВО "Свобода" · Женщины за будущее · Социально-христианская партия · Селянская Украина · Партия Зеленых · Демократическая партия · Партия "Вече" · Социалистическая партия Украины · Родина · Европейская партия · ПСПУ · Христианско-демократическая партия · Украинская платформа · Либерально-гуманистическая партия "Товарищ" · Батькивщина · Гражданская позиция · Союз Анархистов Украины · Народная партия · Фронт Перемен

Партия народного доверия


Партия народного доверия

1. Азаров Андрій Святославович — Генеральний директор ТОВ СКФ
2. Сидоренко Андрій Леонідович - Голова Комітету мікрорайону «Жеваховский»
3.Снятовський Ігор Віталійович — Директор ТОВ «Пале-Арт»
4. Аймедова Ірина Миколаївна — Заступник директора. Київський міський центр зайнятості
5. Плужник Єліканіда Іванівна, на даний момент не працює
6. Звеліндовський Юрій Анатолійович — Інженер, ТОВ «Карад 2005»
7. Бардук Младен Валерійович -Адвокат, Одеська обласна колегія адвокатів
8. Уреньов Валерій Павлович -Директор архітектурно-художнього інституту, Одеська академія будівництва та архітектури
9. Фартушняк Ольга Кирилівна — Голова правління Обєднання співвласників багатоквартирного будинку «Зелений квартал»
10. Геращенко Юрій Євгенович — Генеральний директор, Регіональний центр радіологічних досліджень
11. Солдатов Сергій Євгенович — Заступник начальника, Територіальне управління Державної судової адміністрації в Одеській області
12. Левинський Сергій Васильович — Декан, Одеський державний економічний університет
13. Снятовський Віталій Степанович, пенсіонер
14. Виноградський Олександр Віталійович — Директор, ТОВ «Еліт Глобал»
15. Пєрєлі Максим Віталійович — Начальник юридичного відділу Кредитна спілка «Перше Кредитне Товариство»
16. Найда Валентин Іванович — В.О. Голови Правління, Кредитна Спілка «Перше Кредитне Товариство»
17. Калєстру Ніла Йосипівна — Директор «Аптека Гаєвського»
18. Митрофанов Андрій Федорович — Директор, Обласна Черноморська флотилія юних моряків
19. Муранов Сергій Борисович — Директор, Приватне виробничо-впроваджувальне підприємство «Фохат»
20. Деак Євген Феліксович — Директор, Архітектурне бюро Евгена Деак
21. Геращенко Олександр Євгенович — Директор, Підприємство «Управління Майном» Одеської обласної організації Національної Спілки художників України
22. Чиндацька Вікторія Валентинівна — головний редактор, ТРК 100 відсотків
23. Компанієць Юрій Володимирович — Заступник директора КП «Облконцертсервіс»
24. Коршунов Олексій Борисович, Займається громадськими роботами
25. Рогожинський Анатолій Григорович, тимчасово безробітній
26. Ертнова Наталія Миколаївна, Засновник ПП Ертнова
27. Рац Євген Вікторович, директор ТОВ «Березка»
28. Бабаєв Надір Веліогли, співвласник та директор МП ТОВ «Власник»
29. Ільчук Сергій Борисович, директор ТОВ «Електроматеріали»
30. Соколова Ольга Вікторівна — керівник відділу маркетингу, Одеська обласна телерадіокомпанія
31. Гедікова Наталя Пилипівна — зав кафедри, Одеський державний університет імені І.І. Мечникова
32. Славов Василь Данилович — слухач Одеського регіон. інституту державного управління нац. акад. держ. управляння
33. Байдалюк Олег Петрович — редактор, ведучий ТРК ОНТ
34. Погуліч Володимир Степанович — лікар-стоматолог, підприємець
35. Шукліна-Матюшкіна Олена Анатоліївна, пенсіонерка
36. Юрченко Дмитро Геннадійович — капітан MSC Crewing shipping company
37. Тимусяк Борис Климентійович - полковник запасу, військовий пенсіонер
38. Цепколенко Кармелла Семенівна — Профессор Одеської державної музичної академії імені А.В. Нежданової
39. Яковенко Ігор Миколайович — Начальник відділу впровадження, Одеська філія ТОВ «Карбон»
40. Ічанський Ігор Павлович - фізична особа підприємець
41. Табачніков Євген Юхимович — Державний комітет з питань регуляторної політики та підприємництва
42. Жукова Анжеліка Борисівна — Засновник, журнал «Виставки Одеси»
43. Дроздов Костянтин Костянтинович, підпреємець
44. Астіро Владлена Валеріївна, СПД «Астіро»
45. Гордіян Валерій Олександрович — Заступник директора з інвестицийного та фінансового менеджменту ТОВ «Віза-Сервіс»
46. Коноплян Андрій Іванович — Засновник, ТОВ «Ворлд Оушен Скай»
47. Адам Олена Іванівна — Начальник PR-відділу, Кредитна сспілка «Перше кредитне товариство»
48. Подмазко Вікторія Вікторівна — Салон краси «Maxis2
49. Перепелиця Олександр Дмитрович — Доцент кафедри музичного виконавства, Одеський національний педагогічний університет ім. Ушинського
50. Прядун Леонід Георгійович, тимчасово безробітній
51. Троянський Віталій Томашевич — Директор, учбовий курсовий комбінат КП «ОГЕТ»
52. Мясіщева Наталія Вікторівна — Вчитель початкових класів ЗОШ№22
53. Костенко Раїса Іларіонівна — Завідуюча відділом сімейної медицини, комунальна установа № 20 міста Одеси
54. Серотюк Володимир Іванович - Директор ТОО «Університет-1»
55. Крутов Олександр Володимирович — комерційний директор Одеська філія ПП «Платан»
56. Медоян Юрій Гургенович — Директор ООО «Кентавр»
57. Наливайко Юрій Валентинович . безробітний
58. Овчаренко Юрій Олексійович — Доцент кафедри філософських і соц-політичних наук, Одеський регіональний інститут державного управління націон. акад. держ. управління
59. Єременко Сергій Володимирович — Лікар, санаторій «Одесса»
60. Петров Сергій Миколайович — Керівник АЗС ТОВ «Катрал»

Одрекс
Ми використовуємо cookies    Ok    ×