стикон1пк

Местные выборы - 2010. Списки кандидатов в Одесский горсовет от партий: Партия регионов · Сильная Украина · Партия Селян · Партия народного доверия · Партия "Русь" · УРП "Собор" · Партия "Солидарность" · Народный Рух Украины · ВО "Свобода" · Женщины за будущее · Социально-христианская партия · Селянская Украина · Партия Зеленых · Демократическая партия · Партия "Вече" · Социалистическая партия Украины · Родина · Европейская партия · ПСПУ · Христианско-демократическая партия · Украинская платформа · Либерально-гуманистическая партия "Товарищ" · Батькивщина · Гражданская позиция · Союз Анархистов Украины · Народная партия · Фронт Перемен

Партия регионов


Партия регионов

1. Матвійчук Едуард Леонідович — Одеська обласна державна адміністрація, голова

2. Ігуменія Серафима (Шевчик Надія Вікторівна ) — Свято-Архангело-Михайлівський жіночий монастир, настоятелька
3. Ківалова Тетяна Сергіївна — Юридична фірма «ТСК», директор
4. Соколовська Олена Рабигівна — Громадська організація«Волейбольна команда «Дженестра», головний тренер
5. Труханов Геннадій Леонідович — Державний комітет України у справах ветеранів, головний спеціаліст
6. Мірошниченко Олександр Вікторович — Одеська обласна державна адміністрація, начальник управління у справах преси та інформації
7. Крикливий Микола Федорович — Одеська національна юридична академія, проректор
8. Бриндак Олег Борисович — ПП «Центр політичних досліджень», директор
9. Єремиця Олексій Миколайович — Управління обласної ради з майнових відносин, начальник
10. Попович Ігор Георгійович — фізична особа, підприємець
11. Леонов Ігор Борисович — Одеська обласна державна адміністрація, начальник управління з питань внутрішньої політики та звязків з громадськістю
12. Шумахер Юрій Борисович — Інвестиційна група «РОСТ», генеральний директор
13. Губанков Андрій Юрійович — ТОВ «ТЕК- Термінал», директор
14. Майборода Олег Олександрович — Апарат Верховної Ради України, помічник-консультант народного депутата України
15. Георгієв Олександр Семенович — Комунальне підприємство «Парк культури та відпочинку «Дюківський сад», директор
16. Барабаш Василь Іванович — ВАТ «Одеснафтопродукт», голова наглядової ради
17. Шестаков Юрій Анатолійович — ТОВ «Клондайк-Одеса ЛТД»,директор
18. Балух Денис Валерійович — Одеська національна юридична академія, асистент
19. Леонов Олексій Володимирович — ТОВ «Інфокс», директор
21. Макаров Сергій Іванович — ТОВ «Інфокс», заступник директора
22. Варчук Сергій Георгійович — Західно-Чорноморське басейнове управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства, начальник
23. Іваницький Олександр Валеріанович — ПАТ «Мостобуд», заступникначальника «Мостозагін № 23»
24. Єремєєнко Марія Олегівна — ТОВ «Присяжний повірений», юрист
25. Крижановський Олександр Сергійович — ТОВ «Група Управління Бізнесом», директор
26. Шаламай Кирило Іванович — ТОВ «Трансрегіонінвест- Україна», генеральний директор
27. Александрочкін Олександр Юрійович — фізична особа, підприємець
28. Сушков Володимир Михайлович — Апарат Верховної Ради, помічник-консультант народного депутата України
29. Вугельман Павло Володимирович — ТОВ «Морський Бізнес Центр», директор
30. Малін Олександр Львович — Одеська обласна державна адміністрація, заступник голови
31. Зукіна Людмила Борисівна — Одеська національна академія харчових технологій, завідувач кафедри
32. Бабков Валерій Валентинович — ТОВ «Дрифт», заступник директора
33. Апчел Вадим Іванович — Одеська державна музична академія ім. Нежданової, начальник студентського табору «Романтика»
34. Селіванов Юрій Борисович — Одеська національна юридична академія, завідувач компютерним класом
35. Пеколок Борис Євгенович — ПП «Анвальт», провідний юрист
36. Козир Олександр Олександрович — ТОВ ТРК «Здоровя», директор
37. Череп Олександр Миколайович — ТОВ «УкрКава», голова наглядової ради
38. Заводовський Олександр Геннадійович — ТОВ «Аліса плюс», голова наглядової ради
39. Іванова Тетяна Вячеславівна — Апарат Верховної Ради, помічник-консультант народного депутата України
40. Добровольський Вячеслав Авксентійович, військовий пенсіонер
41. Косьмін Олексій Миколайович — ГО «Одеса-Ростов», голова правління
42. Петик Денис Геннадійович — ПП «ЮМОО», директор
43. Крупський Олександр Дмитрович — Управління надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Одеської міської ради, начальник відділу
44. Луценко Олександр Геннадійович — Одеський комітет ветеранів війни в Афганістані, голова
45. Корольов Марат Валентинович — ТОВ «Міський андрологічний центр», директор
46. Шелєпов Анатолій Віталійович — ТОВ «Міжнародна Компанія Антал-Індустрія», комерційний директор
47. Чікункова Тетяна Олександрівна — Одеська державна академія холоду, старший викладач
48. Адєєв Рафаіл Харисович — ТОВ «Інтерфарм -технології», директор
49. Мельник Тетяна Сергіївна — Одеський навчально-виховний комплекс № 313 «Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу — загальноосвітня школа 1-го ступеня» Одеської міської ради, практичний психолог
50. Коваленко Володимир Володимирович — ПП «Улій», директор
51. Шаргородський Клим Григорович — ТОВ «Антал-Індустрія», менеджер
52. Полєско Олена Валеріївна — Суворовська районна в м. Одесі організація Партії регіонів, прес-секретар
53. Одинець Володимир Ілліч — Жіноча консультація № 14 м. Одеси, завідувач
54. Ніколаєв Дмитро Вікторович — ПП «Фаворит», директор
55. Хребтань Сергій Віталійович — ТОВ «Альтернатива», директор
56. Андрущенко Віктор Аркадійович — Ширяївська районна державна адміністрація, начальник сектору
57. Килинчук Анатолій Васильович — ТОВ «Аквамарин», заступник директора
58. Проданчук Тетяна Олександрівна — ЖБТ «Ясна», менеджер з природокористування
59. Волков Олександр Леонідович — Одеська національна академія звязкуім. Попова, помічник ректора
60. Іщук Дмитро Анатолійович — фізична особа, підприємець
61. Архіпова Ніна Юріївна — Одеська загальноосвітнявечірня школа №24 І-ІІІ ступенів, вчитель
62. Мурзенко Максим Володимирович — Одеський національний університет ім.І.І. Мечнікова, викладач
63. Заманов Альберт Робертович — ТОВ «Авіаохоронсервіс», директор
64. Александрочкіна Ольга Борисівна — МПП «САНТЕМО», директор
65. Бондаренко Володимир Семенович — Одеська міська організація Партії регіонів, заступник голови Приморської районної організації
66. Чугай Олександр Васильович — ТОВ «Експрес», диспетчер
67. Цюрупа Віктор Олексійович — Морський торгівельний порт «Южний», старший диспетчер
68. Ширяєва Наталія Вікторівна — Профспілкова міжгалузева організація «Профспілка», голова
69. Кравченко Володимир Васильович — пенсіонер
70. Писарева Ганна Вікторівна — Одеська національна морська академія, старший лаборант
71. Кирилюк Геннадій Олексійович — член Партії регіонів, фізична особа, підприємець
72. Коваль Денис Олександрович — ЗАТ «Чорноморська транспортна компанія», генеральний директор
73. Улибишева Тетяна Михайлівна — ПП «Штампсервіс»
74. Бадюл Ігор Анатолійович — фізична особа, підприємець
75. Блохіна Анна Володимирівна — Юридичне управління апарату Одеської обласної ради, консультант
76. Смирнов Геннадій Олександрович — ТОВ «Укренерготерм», директор
77. Разумний Сергій Іванович, тимчасово не працює
78. Квач Ярослав Петрович — Одеський інститут фінансів, директор
79. Чікунков Сергій Анатолійович — ТОВ «Продовольча торгова група», керівник
80. Воронов Віктор Дмитрович — Підприємство «Тера-Фарма», директор
81. Мунтян Олена Іллівна — ТОВ Міжнародна Компанія «Антал-Індустрія», економіст
——>83. Носач Володимир Іванович — Одеське обласне комунальне підприємство «Видавництво «Чорноморя», директор
84. Щегленко Олег Гаврилович — фізична особа, підприємець
85. Жвалевська Юлія Святославівна — Малиновська районна організація Партії регіонів м. Одеси, завідуюча організаційним відділом
86. Степанов Євгеній Миколайович — Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова, доцент кафедри російської мови
87. Гильова Катерина Володимирівна — Малиновська районна організація Партії регіонів м. Одеси, заступник голови з ідеологічної роботи
88. Кара Григорій Іванович — фізична особа, підприємець
89. Рудохліб Кирил Генадійович — Обласне комунальне підприємство з обслуговування іноземних представництв, заступник директора
90. Петров Андрій Геннадійович — Фірма «Одеса-Бласко», заступник директора
91. Кабак Вікторія Станіславівна — Комунальна Установа Поліклініка № 29, лікар-гінеколог
92. Шахов Юрій Вадимович — Приватне підприємство «Дипломат Плюс», спеціаліст
93. Циганкова Олена Ростиславівна — Агентство нерухомості«Олександр-Н», спеціаліст з нерухомості
94. Лужанська Альона Ростиславівна — Агентство нерухомості«Європа», спеціаліст з нерухомості
95. Гильова Наталя Володимирівна — Одеська загальноосвітня школа № 25 вчитель
96. Мурзенко Ольга Володимирівна — ТОВ «Трансрегіонінвест», юрист
97. Ковальчук Олег Миколайович — фізична особа , підприємець
98. Пономаренко Наталя Сергіївна, тимчасово не працює
99. Кармаліцкий Максим Володимирович — Управління обласної ради з майнових відносин, начальник відділу
100. Маслов Андрій Дмитрович — ПП «Патріот», охоронець
101. Грибанов Віктор Вікторович — Одеська обласна колегія адвокатів, адвокат
102. Хитрич Сергій Анатолійович — ПП «Хіт і Річ», юристконсульт
103. Кондрацький Станіслав Вікторович, тимчасово не працює
104. Лисенко Вадим Вікторович — ЗАТ «Лондонська-Брістоль», керівник служби безпеки
105. Поліщук Леонід Сергійович, тимчасово не працює
106. Малахова Ганна Анатоліївна, тимчасово не працює
107. Судєва Ольга Іванівна — фізична особа, підприємець -
108. Ярославський Дмитро Ігорович, тимчасово не працює
109. Кочановська Ніна Миколаївна — КП «ЖКС Фонтанський», двірник дільниці №14
110. Дуднік Людмила Олександрівна — ПП «Діком Юг», фінансовий директор
111. Сагала Ольга Василівна — Одеська обласна рада, консультант
112. Городинський Дмитро Львович — Управління обласної ради з майнових відносин, заступник начальника відділу
113. Циганкова Жанна Юріївна — Малиновська районна організація Партії регіонів м. Одеси, завідуюча відділу обліку та звітності
114. Бянова Олена Юріївна — ТОВ «Трансрегіонінвест», юрист
115. Лісін Іван Олександрович, тимчасово не працює
116. Рубанов Олександр Олександрович, тимчасово не працює
117. Тітієвська Діана Анатоліївна, тимчасово не працює
118. Мандрик Ольга Миколаївна, тимчасово не працює
119. Гудкова Наталія Олексієвна, студентка

Одрекс
Ми використовуємо cookies    Ok    ×