artville1

Местные выборы - 2010. Списки кандидатов в Одесский горсовет от партий: Партия регионов · Сильная Украина · Партия Селян · Партия народного доверия · Партия "Русь" · УРП "Собор" · Партия "Солидарность" · Народный Рух Украины · ВО "Свобода" · Женщины за будущее · Социально-христианская партия · Селянская Украина · Партия Зеленых · Демократическая партия · Партия "Вече" · Социалистическая партия Украины · Родина · Европейская партия · ПСПУ · Христианско-демократическая партия · Украинская платформа · Либерально-гуманистическая партия "Товарищ" · Батькивщина · Гражданская позиция · Союз Анархистов Украины · Народная партия · Фронт Перемен

Сильная Украина


Сильная Украина

1.Фабрикант Світлана Самуілівна — ТОВ «Телерадіокомпанія «Моя Одеса», генеральний директор
2.Балінов Анатолій Конкович -ТОВ «Телерадіокомпанія ГРАД», директор
3.Васьков Юрій Юрійович — Державне підприємство «Одеський морський торговельний порт», перший заступник начальника
4.Іщенко Олександр Валерійович — ПП «Юридична фірма «Іщенко і партнери», президент
5.Кутателадзе Олег Джумберович — ТОВ «Трансінвестсервіс»,керівник юридичного
відділу,адвокат
6.Ієремія Василь Володимирович — Благодійна організація
«Піклувальна рада Одеського кафедрального
Спасо-Преображенського собору Української Православної Церкви» Голова Правління
7.Дроган Оксана Степанівна — Благодійний фонд «К» Виконавчий, директор
8.Бочорішвілі Георгій Давидович — Національний університет «Одеська юридична академія» Студент
9.Кліменко Ігор Борисович — ТОВ«Бомонд» Директор
10.Платонов Володимир Володимирович, підприємець
11.Шурда Микола Володимирович — ТОВ «Метекс», заступник директора
12.Лефтерьєв Радіон Миколайович — ТОВ «Інвестстройторг», директор
13.Міссюк Олександр Миколайович, пенсіонер
14.Єрмаков Микола Михайлович, тимчасово не працює
15.Зубов Дмитро Едуардович — ТОВ «Телерадіокомпанія
«ЦТБ «Одеса», генеральний директор
16.Чабанов Геннадій Семенович, пенсіонер
17.Мажук Олександр Миколайович, приватне підприємство «Компютерна академія «ШАГ», заступник директора
з питань корпоративного навчання
18.Шиленков Олександр Миколайович — Благодійна організація
«Піклувальна рада Одеського кафедрального
Спасо-Преображенського собору Української Православної Церкви», Юрисконсульт
19.Рогачева Світлана Анатоліївна, підприємець
20.Хачатурян Олександр Володимирович,підприємець
21.Ліханіна Алла Вікторівна — Благодійний фонд творчого розвитку дітей «Райдуга», директор
22.Єрошенко Олександр Борисович ПП «Юридична фірма «Іщенко і партнери», юрист
23.Мантурова Олена Василівна, тимчасово не працює
24.Матковська Олеся Валеріївна ТОВ «Термінал Юг», заступник директора
25.Коваліш Ірина Володимирівна — ТОВ «Телерадіокомпанія ГРАД», редактор
26.Новицький Олександр Олександрович — ТОВ «Телерадіокомпанія «РАДІО-САНА», програмний директор
27.Танцюра Дмитро Миколайович — ТОВ «Д.І.М. — груп», генеральний директор
28.Колеснік Євгеній Іванович, підприємець Колеснік Євгеній Іванович
29.Сабадирьов Олексій Іванович — ТОВ «Прок-сервіс» Заступник директора
30.Перчик Павло Леонідович, тимчасово не працює
31.Рахубенко Сергій Валерійович — Управління державної служби охорони при ГУМВС України в Одеській області,заступник начальника управління
32.Головко Геннадій Володимирович, пенсіонер
33.Стадник Микола Вячеславович — ТОВ «Євро Україна ЛТД», генеральний директор
34.Плачинда Денис Анатолійович — ТОВ «Астеліт»,начальник групи юридичного супроводу дирекції мобільної мережі
35.Садовник Анатолій Анатолійович — Державний заклад «Дитячий спеціальний (спеціалізований) санаторій «Люстдорф»,головний лікар
36.Корінний Віктор Іванович — ПП «Віктор»,заступник директора
37.Гречаний Дмитро Михайлович — ТОВ «ЛТК — 2005» Юрисконсульт
38.Кузмінський Андрій Олексійович — Державне підприємство обслуговування повітряного руху України,Інженер
з експлуатації споруд
39.Сметанюк Владислав Володимирович — КП «Одеське електротехнічне експлуатаційно-монтажне підприємство»,Заступник директора
40.Потапов Сергій Леонідович Відкрите акціонерне товариство «Одеський завод мінеральної води «Куяльник» Голова правління
41.Каба Віталій Костянтинович, підприємець
42.Дацюк Вячеслав Анатолійович — ТОВ «Фулл Хаус Трейд», директор
43.Стефанюк Олена Ігорівна — ТОВ «Віст»,юрисконсульт
44.Кулеш Олег Володимирович, підприємець
45.Вовк Михайло Іванович — Одеське міське управління юстиції, заступник начальника
46.Семенченко Владислав Борисович — ТОВ «Аерокаса. Соm», директор
47.Макаренко Максим Миколайович — Колективне підприємство
«Три богатиря», Юрисконсульт
48.Марченко Володимир Іванович, підприємець
49.Ляшок Олег Миколайович, підприємець
50.Деревянко Микола Миколайович — ТОВ «Коланд», директор
51.Сердечний Сергій Анатолійович — ТОВ «Блек Сі Партнерс», директор
52.Засорін Олександр Валерійович, підприємець
53.Головко Валерій Якович,підприємець
54.Морозов Олег Володимирович — Публічне акціонерне товариство «Укргазпромбанк»,директор Одеського відділення
55.Слободянюк Олег Володимирович — КУ Міська поліклініка № 2, дільничний лікар-терапевт
56.Січук Володимир Йосипович — Акціонерне товариство «Страхова компанія «ТАС»,Керівник групи агентів
57.Панасюк Андрій Петрович — ПП «Компанія «Петрогерц»,керівник електромонтажної ділянки
58.Шеремет Олександр Геннадійович — ТОВ «Барбус»,директор
59.Бабій Василь Васильович — ПП «Соната»,директор
60.Паляничко Віталій Олександрович — ТОВ ВКФ «Укрюжмолпром» Юрисконсульт
61.Соловйов Анатолій Олегович -ТОВ «Гідропром» Директор філії
62.Бобикін Олександр Петрович, підприємець
63.Ткачук Дмитро Сергійович,тимчасово не працює
64.Якімов Андрій Олександрович — Південна регіональна дирекція Акціонерного товариства «Страхова група «ТАС»,Заступник директора з корпоративних продажів
65.Єлісєєв Олег Васильович — ТОВ науково-виробниче підприємство «ТЕНЕТ»,Генеральний директор
66.Бунін Віталій Васильович — ПП «КФ «Акваторія» Менеджер з розвитку
67.Колесниченко Наталя Юріївна — Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова, Доцент кафедри німецької філології факультету романо-германської філології
68.Кузнєцов Сергій Миколайович — ТОВ «САИКС», директор
69.Голосюк Вадим Олександрович — ТОВ «Лєпрікон»,директор
70.Зелінський Сергій Валерійович — ТОВ «Ленморнііпроект», провідний інженер
71.Камінкер Олег Ісайович — Мале підприємство, ТОВ «Лайтек», генеральний директор
72.Балашов Юрій Анатолійович, підприємець
73.Карпич Володимир Володимирович, підприємець
74.Русак Євген Валентинович, підприємець
75.Єргенов Сергій Петрович, пенсіонер
76.Юраш Світлана Дмитрівна, тимчасово не працює 77.Міссюк Андрій Олександрович,підприємець
78.Усенко Віталій Анатолійович — Громадська організація баскетбольний клуб «Хімік»,тренер
79.Павлишин Юрій Миколайович, підприємець
80.Висоцька Діана Іванівна, тимчасово не працює
81.Іванов Василь Васильович, тимчасово не працює
82.Шейк-Сейкін Олексій Анатолійович — ПП «РАДЕКС»,Юрист
83.Явтушенко Вячеслав Миколайович, тимчасово не працює
84.Деменюк Олександр Володимирович, підприємець
85.Осипов Владислав Миколайович — Одеський національний політехнічний університет,Асистент кафедри історії та етнографії України
86.Лєтій Юрій Васильович — ТОВ «Профі-Інтел»,виконавчий директор по культурно-видовищним заходам
87.Лещенко Олександр Володимирович — ТОВ «Бласт Система Україна»,технічний директор
88.Пятикоп Сергій Павлович — ТОВ «Санітек Україна», менеджер питань регіонального розвитку
89.Мінаєв Олександр Вікторович — ТОВ «Дедтек Україна»,регіональний менеджер
90.Сіваченко Віталій Олексійович — ВАТ «Авіакомпанія «Одеські авіалінії», перший заступник голови правління
91.Токарев Микола Олександрович, тимчасово не працює
92.Слободянікова Наталія Ігорівна, підприємець
93.Бабій Володимир Ілліч — ДП «Одеський морський торговельний порт», контролер воєнізованої служби безпеки
94.Лавров Володимир Володимирович — ТОВ «Укр Арго», менеджер
95.Заярна Олена Ігорівна,студент
96.Кравець Юрій Ігоревич — Громадська організація «Антирейдерський рух», голова правління
97.Слєпцов Олексій Анатолійович - Корпорація «Інтел Юкрейн майкроелектронікс лімітед», інженер з регіональних продажів
98.Бендасюк Юрій Олексійович — ПП «Альтові»,директор
99.Демидюк Артем Вадимович — ПП «Мединар», директор
100.Валанцевич Ганна Миколаївна - ТОВ «ТРК «Моя Одеса», головний редактор
101.Черняєва Ніна Валентинівна — ТОВ «Німфан», директор з фінансових питань
102.Мохаммад Расул Амір Джан,підприємець
103.Буртник Роман Ярославович, підприємець
104.Сиргій Михайло Пантелійович — ТОВ «Бомонд», заступник директора
105.Мішаглі Юрій Володимирович — ТОВ «Одесінтерм», головний інженер
106.Гвоздій Світлана Петрівна — Одеський національний університет
імені І.І. Мечникова, завідувач кафедри
107.Білорусов Руслан Валерійович, підприємець
108.Носач Олександр Миколайович — ТОВ «Елітмобі», заступник керівника
109.Харитонов Олександр Леонідович — Науковий центр Військового інституту Одеського національного політехнічного університету,провідний науковий співробітник

Одрекс
Ми використовуємо cookies    Ok    ×