Юрий Филоненко / 2 листопада 2013, 01:15

Мэр Одессы — женщина


А городу всё же нужна уже женщина. Мэр.<


Пост розміщений стороннім користувачем нашого сайту. Думка редакції може не збігатися з думкою користувача



   Правила

Записи в блогах:
25 червня 0 комментариев  
24 червня 1 комментарий  
23 червня 0 комментариев  
22 червня 0 комментариев  
22 червня 1 комментарий  
18 червня 0 комментариев  
18 червня 0 комментариев  
18 червня 0 комментариев  





Думська в Viber


стик
Ми використовуємо cookies    Ok    ×