Публикации блоггера на сайте Думская.net - Дем'ян Ганул http://dumskaya.net/ Блог Дем'ян Ганул ru-ru http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss Думская.net info@dumskaya.net info@dumskaya.net :{Коронавірусний гешефт під одеським соусом}: Коронавірусний гешефт під одеським соусом http://dumskaya.net/post/koronavirusniy-gesheft-pid-odeskim-souso/author/ На тлі пандемії, яка охопила світ, хотілося б приділити окрему увагу нашому чудовому місту і його «господарям», які в черговий раз продемонстрували себе людьми, здатними керувати максимум гужовим транспортом за умови, якщо ніхто цього не бачить.

 

Все почалося з розпорядження, яке з'явилося кілька тижнів тому на сайті Міської Ради практично опівночі і в якому йшлося про ситуацію з закриттям місць громадського користування на карантин у зв'язку з коронавірусом. Але мабуть, повечерявши в черговому ресторані, команда Труханова вирішила вже наступного ранку це розпорядження змінити на більш м'яку рекомендаційну форму, яка автоматично стає необов'язковою і за фактом ні до чого нікого не забов'язує. Ось, нам це довели бізнес-структури Галантерніка, який не закрив Аркадію і до сьогоднішнього дня там є відкриті місця, а орендарям приходять листи про оплату оренди без будь-яких поблажок.

 

Тобто, за майбутні банкрутства, звільнення та інші проблеми відповідальність вже лягає просто на вірус, а не на мера, який в разі чого просто скаже, що це були заходи центру і він тут ні до чого.

 

Далі починається смішний транспортний шабаш, в якому Геннадий Труханов з Pavel Vugelman не розуміють хто з них головніший, по скільки людей пускати в транспорт, як кого перевозити, що робити з агресивними пасажирами на зупинках, хоча звідки вони можуть знати, якщо вони в цьому транспорті не їздили вже по років 25.

Ситуація в принципі та ж, нікого відповідального, тільки уламки незрозумілих ні людям, ні самим чиновникам вказівок.

 

Нагадую, що обов'язкового наказу, брифінгу з роз'ясненнями та якихось коментарів епідеміологів і дійсно відповідальних осіб ми так і не побачили, тобто в місті є одні мери і заступники, які різко повтрачали голос і координацію рухів, а лікарів, мабуть, якось дуже мало, бо їх ми взагалі не чуємо.

 

В цей же момент Володимир Зеленський замість того, щоб зустрітися з представниками МОЗ, закликати до себе в кабінет фахівців по боротьбі з епідеміями і розробити пакет документів і наказів про подальші дії збирає у себе РНБО, запрошує на зустріч великих українських «бізнесменів», серед яких Андрій Ставніцер, давно відомий одеської публіці як методами ведення бізнесу, так і тим що він цей бізнес створив в українській корумпованій системі.

 

Цей пан отримав якийсь дивний карт-бланш від президента займатися проблемами коронавіруса в нашій області і тепер, за моїми даними, губернатор Максим Куций не може поділити з ним повноваження. Від цього ще більше незрозуміло, хто тепер відповідає за всю ситуацію в регіоні в цілому і за наслідки, які чекають нас в майбутньому? Так як поки ці діячі будуть намагатися нас з вами залучити на свою сторону ми вже повмираємо, тому, що ні тестів, ні підготовленої системи роботи лікарень, ні забезпечення необхідними препаратами та обладнанням, ні кількості медичного персоналу ні розроблених наказів і сценаріїв на сьогоднішній день немає. І те що вони з'являться в умовах цієї політичної гуморини, в якій на кону наші з вами життя, особисто мені слабо віриться.

 

Тому продовжуємо Довіряти Ділам, вірити в губернатора, покладатися на «бізнесменів» з грошима, які думають тільки про те, як би себе краще відрекламувати на тлі великої кризи і стежити за новинами через інтернет-видання і ніяк не від перших осіб, яких ми з вами обирали. 

 

Здоров'я вам і по можливості допомагайте людям похилого віку, і захищайтеся від вірусу своїми силами.

 

]]>
Fri, 10 Sep 10 13:12:02 +0300 http://dumskaya.net/post/koronavirusniy-gesheft-pid-odeskim-souso/author/
:{Ми маємо слідкувати за нашим життям самостійно.}: Ми маємо слідкувати за нашим життям самостійно. http://dumskaya.net/post/mi-maemo-slidkuvati-za-nashim-zhittyam-samo/author/ Минув тиждень після великої одеської трагедії.

Емоції вже трохи відійшли, але залишилась злість, як на себе-громадянина, так і на систему розумових ненажерливих жебраків із команди труханова, для яких пістолети і готівка важливіші за людське життя. Навіть смерть дітей їх нічому не навчить, бо ми вже бачили як владні особи намагаються спекулювати навіть на зборі коштів для постраждалих і як батьки відповідають на їхні «ініціативи».

По-перше: те, що ми бачили у випадку з «Вікторією», «Токіо-Стар» і тепер будинком Авсадурова — є ніщо інакше, як повна розхлябаність і відсутність будь-якої стратегії по розвитку міста (окрім, звичайно забудови узбережжя). Відсутність компетентного керівництва як профільних підрозділів ДСНС, так і всіх дійових осіб, які мають на меті зекономити (заробити) на найголовнішому — на житті людей.

Читаючи звіт, який рекомендує взяти на облік і покращити забезпечення пожежників усім необхідним обладнанням, стає настільки гірко, що якась «муніціпальна варта» (особиста охорона мерії) має у себе на балансі десятки джипів, та зброї, в той час, коли діти просто стрибають з вікон на бетон. Стає просто зле від всіх тих аварійних шлангів, які ми бачили у пожежників, за всі ці транспортні засоби эпохи розвинутого соціалізму і за нас із вами, які так само винні у всьому цьому фантастичному триллері, у якому лисий з Думської має нас із вами як йому заменеться.

Як сьогодні це залишити просто так, то завтра ми можемо згоріти/втопитися/загинути від зсуву або під колесами таких самих аваріних маршруток, котрі ніхто і николи не перевіряв, але далі продовжити жити і чекати, що щось без нас може змінитись.

Сподіваюсь ці трагедії вже нарешті нас навчать бути новими, питати, а не купляти, ремонтувати з розумом, а не дешевше, слідкувати за тим, щоб пожежний інструктаж був не формальністью а обов'язковим інструментом щоб вижити, а куби життя не легендами з фільмів, а реальним інструментом для рятування життя, замість джипів якоїсь охорони асфальту і горщиків з квітами, які до речі куплені за наші із вами гроші.

]]>
Mon, 30 Aug 10 09:49:38 +0300 http://dumskaya.net/post/mi-maemo-slidkuvati-za-nashim-zhittyam-samo/author/
:{Жахлива пожежа.}: Жахлива пожежа. http://dumskaya.net/post/zhahliva-pozhezha/author/ Сьогодні сталася трагедія, насамперед мої співчуття близьким постраждалих, зниклих, загиблих.

 

Але я хочу написати про інше.

Невже не могли органи влади контролювати підготовленість учнів до подібних ситуацій, мене ще в сільській школі вчили, що робити при пожежі. Знаю, що в більшості, ні в гуртожитках, ні в начальних закладах міста немає подібної практики. Час зробити висновки, та зайнятися цим.

 

Ще мене безмежно злить факт забезпеченості пожежників: люди падали з вікон як у 19столітті, немає 3000-6000$ для закупівлі одного надувного матрацу? А блять пожежні автівки — ЗІЛ, Газ — вони в рази старші за пожежників. І це в той час, коли в мусорів новенькі пріуси, чи новітні автівки проти масових заворушень, або автозаки, як в передових країнах. Я мовчу про особисті автопарки депутатів міськради Одеси на чолі з трухановим. Замість пупулізму та цинічного співчуття, купили б по нормальному пожежному авто.

 

Якщо вам цікаво хто винен в останніх жахливих пожежах — так це наші корупціонери, спеціалісти по присвоєнню бюджету, чиновники.

 

Ненажерливість вбиває.

 

П.с. Рятувальникам низький уклін, ви майже з пустими руками йшли на допомогу людям. Герої!

]]>
Fri, 27 Aug 10 12:20:49 +0300 http://dumskaya.net/post/zhahliva-pozhezha/author/
:{Пост підтримки Ройтбурда}: Пост підтримки Ройтбурда http://dumskaya.net/post/post-pidtrimki-roytburda/author/ Олександра Ройтбурда звільнили з посади директора Одеського Художнього Музею, це одна із новин яку я прочитав днями у провідних одеських ЗМІ. Сказати, що мене це здивувало, це не сказати взагалі нічого, більш того, ця новина трохи довела мене до роздратування, тому, що на хвилину здалося, що в нас знову почалась епоха януковича та його команди ідіотів при владі. Мало того, що це звільнення мусувалося у пресі протягом усієї каденції Ройтбурда, але якось хотілось вірити, що це питання вже не буде підніматись, бо він проявив себе як дуже добрий і якісний керівник, який за допомогою своєї команди за півтора року зробив зі старого, нікому не цікавого пам’ятнику архітектури у центрі міста, наповнений змістом музей, який не тільки збільшив прибуток, але й став перебудовуватись, ремонтуватись, змінюватись і рухатись уперед, що безперечно дуже важливо для такого об’єкта у такому місці. 

 

Насправді, не маю на меті відбілювати репутацію і діяльність директора Музею, так само не збираюсь ні критикувати і не лестити, але сам бував там неодноразово і на свої очі спостерігав як змінюється цей заклад, тому рішенні владних органів не розумію і не приймаю, бо насправді хочеться, щоб музеями керували ті, хто знає і хоче створити щось краще і більше ніж кабінет зі шкіряними меблями, алкогольним сейфом і кнопкою виклику проституток.

Задля порівняння хочу просто додати деякі цифри, які є у відритому доступі і які кажуть самі за себе, ті, хто дійсно був Музеї за останній час, думаю зрозуміють мене зможуть тверезо оцінити данні фактичні матеріали 

 

1. Продаж квитків, сувенірів та інші послуги: 

Музей залучає гроші двома способами: заробляє на продажі квитків, сувенірів, екскурсій та акумулює благодійні внески, виграє гранти. 

• В 2016 році музей заробив на квитках, екскурсіях так сувенірах 551 000 грн.

• 2017 – 742 000 грн.

• 2018 – 1 760 975 грн. Бачимо, що за рік управління музеєм новою командою, ми зросли на 1 мільйон гривень.

• 2019 з січня по липень – 1 086 239 грн. Згідно фінансового плану установи, ми очікуємо перейти межу 2 000 000 гривень за підсумками фінансового року. 

 

2. Гранти:

• За 2018 рік ми виграли 4 гранти на 786 221 грн.

• За 2019 рік ми виграли 3 гранти на 1 262 695 грн. 

 

3. Благодійні внески:

Започаткували декілька меценатських програм, яких раніше в музеї не було. Давайте порівняємо:

• за 2016 рік музей отримав 5200 грн благодійних внесків;

• за 2017 – 15 400 грн;

• за 2018 загалом ми змогли зібрати 1 224 465 грн. (сюди входять програми меценатства, програми «Подаруй картині раму», «Подаруй картині музейне скло», благодійний фонд «Друзі музею»); Сюди не входять подарунки музею у вигляді меблів, оргтехніки, обладнання.

• 2019 започаткували нову програму «Маразлі клаб» та залучили 1 410 000 грн. Залучили 530 000 гривень благодійних внесків за іншими програмами.

 

Отже, це основні думки і показники, які для мене характеризують Ройтбурда, як талановитого менеджера, який здатний зробити і робив на своєму місці все, щоб старосистемна радянська неповоротка машина, ставала більш схожа на те, що ми бачимо в більш цивілізованому світи, а саме де музеї – це не місце для консервування старого, а простір для нових сенсів, ідей і викликів. Вибір за нами, чи ми з новим, чи ми знов повертаємось до правління Антонів Кіссе і ківалових з університетами «Академія» у головних ролях.

 

Так, я прийду під стіни ОДА цієї суботи о 10:00, аби підтримати директора — Ройтбурда!

]]>
Mon, 16 Aug 10 11:27:51 +0300 http://dumskaya.net/post/post-pidtrimki-roytburda/author/
:{Літній Театр vs Зелений Театр!}: Літній Театр vs Зелений Театр! http://dumskaya.net/post/litniy-teatr-peretvorivsya-na-tcentr-berdi/author/ Сьогодні побував у двох культових (як для мене особисто, так і для міста загалом) місцях в Одесі і хочу поділитись деякими зі своїх спостережень, просто як звичайний відвідувач (а не як активіст, якого запроторили у СІЗО на два тиждні за відстоювання прав містян на збереження культурного обличчя міста від варварскої металево-скляної «архітектури» епохи Труханова і Галантерніка) отже, першим місцем куди я завітав був Літній Театр у Міському Саду, який нещодавно легким розчерком пера суддівського перевертня став вже як би і не Міським і далеко не Садом, а просто частиною бізнес оборуток фірми «Солінг», тої самої, за яку чомусь так відверто впрягався нині перебуваючий під слідством Генерал Головін, так от, те у що перетоворився нині цей бідолашний простір можна описати тільки нецензурною лайкою, але я залишу це на більш відповідний час і адресата. Отож, командує усім цим шапіто дехто Шпінарьов, як кажуть людина мистецтва, але якого, незрозуміло, скоріш за все циркового.

 

У Літньому нажаль тепер є декілька пам'яток, які захищаються державою (мерією) і які настільки важливі для міста, що тепер там страшно й чхнути без дозволу, перше — це платний туалет з колоритною одеською дамою на вході, неймовірна розробка команди Довіряй Ділам і особисто мера Одеси, друге, це монтована сцена, яка при першому вітрі розлетиться до самої Думської, третє — це нереально зручні стільці, принесені якимось Гігановим з дачі своєї дальної родички з під Балти, все, для зручного і цікавого перегляду «програми» «фестивального центру» ім Шпінарьова, в який, до речі, не приїхав і не приїде ні один із відомих українських діячів культури і мистецв, тому зараз там вештаються просто якісь переодягнені клоуни, які, до речі, не гребують прямо на території випити декілька бокалів пива (яке також є в наявності і у відкритому доступі) і постріляти у ТІРІ зі зброї, потім ще походити по різним «цікавим і незвичайним» атракціонам, таким як дитячий басейн і Арома Кава і на кінець поїсти морозива під гарним і дуже підходящим під ландшафт зонтом очікуючи на нові вказівки Директора Цирку, я все це побачив саме так і стало трохи сумно, за те, що ми з Вами так і не відстояли громадську власність і зараз центр одного з найкращіх міст України схожий на якийсь середньовічний Бердичів з купою «розваг» і без усілякого туристично-локального сенсу, тому що в цьому «закладі» було не більш як 15 людей, половина з яких — працівники.

 

Далі я вирушив у Зелений Театр у Парку Шевченка, який радує нас вже не перший і не другий рік і який мерія з Геною у головній ролі так і не заграбала під свої меркантильні справи, до чого неодноразово доходило, але люди рятували це вже культове місце. Так от, що хотілось сказати, по перше — це не імітація, а дія, це величезна кількість людей, яка відпочиває, читає, п'є каву, просто гуляє, ходить у безкоштовний туалет, слухає якісь цікаві лекції, купує квитки на митця або артиста (тут їх буває багато), приносить речі для людей, які їх потребують, це посмішки на дуже якісному фудкорті, це приємна музика і це люди, від виду яких ти отримуєш задоволення і надію, що тут все ж таки живе і проростає щось нове, щось здатне робити якісно і зі смаком без допомоги труханівських грошей, голубівских біткоїнів і порожніх безглуздих закликів довіритись і дивитись на діла, які ведуть лише до деградації як міста в цілому, так і нас особисто. Отже, думайте, робіть, беріть приклад з людей, а не з роботів у костюмах і ходіть в Зелений, там добре.

]]>
Fri, 13 Aug 10 22:15:10 +0300 http://dumskaya.net/post/litniy-teatr-peretvorivsya-na-tcentr-berdi/author/
:{У нас війна з рф, а не політика!}: У нас війна з рф, а не політика! http://dumskaya.net/post/u-nas-viyna-z-rf-a-ne-politika-/author/ В цьому дописі я спробую розтлумачити, чому будь-які зв’язки з рф це погано, ну крім обстрілу їх позицій на українській землі.

 

За приклад я візьму одеського спортсмена Гилевич Виталий, він регулярно відвідує країну агресора на різних спортивних заходах, і з недавнього часу входить до молодіжної ради при міському голові. Ну ви зрозуміли, Віталій публічна персона, та наразі займається популіризацією спорту в Одесі, на офіційному рівні при мерії. Але є інша сторона, сторона громадянина України, де Віталій стоїть дуже низько, адже їздити до країни, яка кожного дня протягом 5 років вбиває українців, як мінімум не порядно.

Але ми бачимо по фото гілевича що він обожнює труханова, а позицію цього фрукта ми знаємо по виступам під триколорами в 2014 році.

 

Володимир Зеленський, як майбутній президент показав, що нормальні українці мали б розірвати будь які зв’язки з окупантами, та власне дав приклад. 

Але є «діячі» які не бачать проблем у потисканні рук людям які віддали 70% голосів путіну, та визнають окупацію Криму.

 

Звертаюся до подібних «спортсменів» і не тільки: у нас війна і гинуть реальні люди. Будь-які поїздки чи нормальні відносини між громадянами рф та України показують, що все ОК, смертей немає, Крим і схід України не окуповано, та матері не хоронять своїх дітей. 

Гілевич вчинив як дуже поганий громадянин, який не заслуговує паспорта України, він публічно хизувався тим, що він їздить до рф, в той час коли до одеського госпіталю прибув борт з пораненими бійцями...

 

Тут уже давно не політика, тут життя людей!

 

П.с. Допис не стосується росіян які в прямій опозиції до режиму путіна, але нажаль їх мало(

]]>
Fri, 11 Jun 10 14:45:17 +0300 http://dumskaya.net/post/u-nas-viyna-z-rf-a-ne-politika-/author/
:{9 травня - робочий день!}: 9 травня - робочий день! http://dumskaya.net/post/9-travnya-robochiy-den/author/ 9 травня. Ця дата є предметом маніпулювань останніх 30 років, відколи Україна незалежна. Нас намагаються привязати нею до «спільного» минулого, нав‘язати спільну «перемогу». Ми ж, свідомі українці, маємо пам‘ятати, що шлях нашого народу пролягав в постійній боротьбі проти радянського режиму, і ніякої спільної «перемоги» тут бути не може. 

Хто кого переміг? 

Один кривавий режим змінився не менш кривавим, одні кати змінили інших, змінилась мова наглядачів в концентраційних таборах! 

І не треба говорити, що сталін кращий за гітлера, весь цивілізований світ визнає їхні злочини проти людства рівнозначними!

 

Червоний терор

 

Голодомор 1932-33 рр.

 

ГУЛАГ 

 

Розстрільні загони НКВС

 

Масові депортації мирного населення

 

Масові вбивства без суду і слідства в тюрмах на концентраційних таборах

 

Мільйони скалічених життів, розлучених родин і відібраних домівок. 

 

А головний злочин — він довгостроковий, полягає в вихованні цілого поколіня зомбованих ватників, які сьогодні «задєдов» потягнуть рюмочку, повяжуть лєнточку і зберуться в купу покричать проти «хохлов». 

Але їхній час вже вичерпано, майбутнє за новим поколінням, в твоїх руках! 

Пам‘ятай хто ти, і чим відрізняєшся від них! Тобі ніхто не засрав мозок, ти здатен мислити критично, «великий брат» тобі не страшний! 

На п‘ятому році війни з РФ, в незалежній Україні не може бути такого «свята»! Я вважаю, що важливий крок до змін — робочий день 9 травня. Зробити це з метою недопущення маніпуляцій проросійських сил на фоні ватних шабашів та запобігти хибному впливу на молоде покоління! 

В нас достатньо власних героїв та перемог, ми обрали протилежний до РФ вектор розвитку, ми рухаємось європейським шляхом і маємо викорінити ритуали, що їх нам насаджувала ворожа імперія!

 

Наше свято буде в той день, коли Україна переможе у війні на Сході!

]]>
Fri, 11 Jun 10 12:18:00 +0300 http://dumskaya.net/post/9-travnya-robochiy-den/author/
:{Афера з орендою житла в Одесі}: Афера з орендою житла в Одесі http://dumskaya.net/post/afera-z-orendoyu-zhitla-v-odesi/author/ До уваги занадто довірливих людей!

 

Сьогодні до мене звернулася за допомогою молода пара з Чернівців, які вирішили на літо переїхати до Одеси. Приїхавши до нашого міста та оселившись в готелі, вони почали шукати довгострокове житло. Як нам усім відомо, найкращий сайт для цього — OLX. Вони знайшовли там на диво дешеву оренду квартири(за розцінками Одеси), та за вказівками працівника агенства приїхали до офісу, що на вул. Катерининській, 37 аби більш детально поспілкуватися. І тут почалася головна частина афери — пару переконали в тому, що потрібно підписати договір, та одразу оплатити 6 000 грн, типу за перший місяць та комунальні послуги. Наступного дня молоді люди поїхали до своєї нібито орендованої квартири, але знайти її не змогли і тел. працівників агенства не відповідав.

 

Сьогодні я прикинувся військовим зі Львова, якому потрібно орендувати квартиру в Одесі. Виконавши процедуру, я опинився в офісі сумнозвісного агенства, де мені дуже чудово розповідали про реальність міфічної квартири і все інше. Звичайно мене на вулиці чекала молода пара з Чернівців, яка після мого запрошення також завітала до офісу, та маски були зняті. Першим на місце подій прибув екіпаж охоронної структури «Зевс», потім Патрульна поліція Одеської області. Аферисти разом з потерпілими у супроводі поліції, відправилися до Приморського ВП для написання заяви.

 

Звичайно, я пообіцяв «солодке» життя цим аферистам, та попрохав сьогодні повернути кошти людям, які звернулися до мене за допомогою. Кошти повернули 30 хв тому.

 

Люди, не ведіться на подібні афери, повернути кошти дуже важко, і це поодинокі випадки, корупція в органах ПоліціЇ Одеської області дозволяє подібним аферистам бути на волі та дурити наших громадян.

 

 

]]>
Thu, 01 Jan 70 03:00:00 +0300 http://dumskaya.net/post/afera-z-orendoyu-zhitla-v-odesi/author/
:{Корупція з присмаком сепаратизму.}: Корупція з присмаком сепаратизму. http://dumskaya.net/post/koruptciya-z-prismakom-separatizmu/author/ Читати багато, але цікаво!

 

Головний податківець Одещини мало того що корупціонер, так щей сепаратист.

 

Глеб Малютин під час анексії Криму лайкав дописи сепаратиста Царева антидержавного характеру. А зараз він займає головну посаду у ДФС Одещини. 

 

Але на цьому гріхи Мілютіна перед рідним регіоном не закінчуються. Нагадаємо, що головний податківець області надав практично порожню податкову декларацію. Зате дружина стала за рік мільйонеркою. З початком року стартувала щорічна процедура здачі податкових декларацій. У зв'язку з цим Державна фіскальна служба України нагадала про необхідність декларування доходів для ряду категорій фізичних осіб з метою визначення зобов'язань в частині ПДФО. Останній термін подання декларації — 1 травня. Керівництво УКРІНФОРМ рекомендує великим державним чиновникам в першу чергу заповнити свою декларацію, тим самим подавши приклад сумлінного ставлення до своїх обов'язків іншим громадянам. Тільки 27 березня начальник ГУ УКРІНФОРМ України в Одеській області Гліб Мілютін оформив цей документ. Якщо вірити даним звітності за 2018 рік, то Гліб Мілютін — дуже скромний чиновник. В його активі дві малометражні квартири — в Харкові та Одесі. Причому в Одесі воно живе з сім'єю в квартирі, на умовах усної домовленості з громадянином України Дуванова С.А.. Заробив Гліб Мілютін в минулому році трохи більше 310 тис. Грн. При цьому вдома у нього зберігається 230 тис. Грн. У різних банках у Мілютіна теж лежать незначні з точки зору такого великого чиновника кілька десятків тисяч доларів і євро. При цьому немає інформації про автомобіль, земельні ділянки, цінні папери та навіть коштовності дружини. Загалом цілком скромний чиновник. Хоча ні! За останній рік запаморочливу кар'єру в підприємницькій сфері зробила дружина податківця — Олена. Якщо вірити тій же декларації, вона змогла за рік (! ) Заробити понад мільйон гривень прибутку! Де так можна фантастично розбагатіти, податкова декларація Мілютіна скромно замовчує. Можна робити тільки висновки. Наприклад, пролила світло на роботу податківців і митників колишня начальник Одеської митниці Юлія Марушевская. За її словами, завдяки «діяльності» фіскалів — 55% від загальних надходжень до бюджету залишаються в кишенях керівників регіональних управлінь митниці та УКРІНФОРМ. За даними Юлії Марушевская тільки на контейнерах щомісячний прихід від хабарів становив близько мільйона доларів.

 

 Суми жахливі! Ще одним підтвердженням НЕ відповідностей даних декларації та реальному житті Гліба Мілютіна є свідчення його підлеглих і друзів про те, як Мілютін проводить свій час, наскільки дорогі у нього звички. Сім'я головного фіскала регіону проживає в елітному «Білому вітрилі», загоряє на берегах Іспанії, катається на лижах в Австрії, їсть в найдорожчих ресторанах Одеси. І ще один момент. Якщо загугли в інтернеті прізвище головного податківця регіону, спливає низка повідомлень про гучні корупційні скандали, які безпосередньо ведуть до Гліба Мілютіну. Тут перш за все слід згадати незліченну кількість операцій по відшкодуванню ПДВ компаніям одноденок, чиї кінцеві бенефіціари знаходяться або в Росії, або заморських офшорах. Тільки за кілька місяців поточного року Мілютін вивів з України 12 млн грн на користь офшорних-російської фірми «Навичка», 11, 5 млн грн на користь горезвісної «Аркадія Сіті» і 8 млн грн — неіснуючої в реєстрі Одеської фірмі ТОВ «ТЕСТ». Журналісти нарахували щонайменше 9 фірм одноденок, за допомогою яких Мілютін виводить гроші з держбюджету в офшори. У 2016 році Мілютіну влаштував операцію по «віджимання» земель і будівель виноробів «Акциз». Не відстає за своєю нахабства і справа з ТОВ «Бассараб-Агро», найбільшим українським виробником ріпакової і соняшникової олії. І саме остання справа — умисне банкрутство Одеського припортового заводу. Кілька днів тому керівництву ОПЗ вдалося відсудити у податкової майже 500 тис. Грн. переплати податку на прибуток. У цій кримінальній справі знову ниточки ведуть до головному податківцю регіону. Крім того, серед Одеських підприємців на напівофіційних засадах існує цілий список компаній, які не повертають свідоцтво про ПДВ, поки ті не дадуть хабар в розмірі 50 тис. 

 

Додаю фото, та прошу Національне Антикорупційне Бюро України разом зі Служба безпеки України відреагувати щодо цього чиновника!

]]>
Wed, 09 Jun 10 21:34:20 +0300 http://dumskaya.net/post/koruptciya-z-prismakom-separatizmu/author/
:{Мої думки щодо кандидатів у президенти України.}: Мої думки щодо кандидатів у президенти України. http://dumskaya.net/post/soji-dumki-shchodo-kandidativ-u-prezidenti-u/author/ Друзі, багато хто з вас запитував у мене кому я віддам свій голос на виборах президента 2019 року. Я вирішив написати кілька слів з цього приводу.

 

Об’єктивно, ми маємо чотири претенденти на пост голови держави це — Порошенко, Тимошенко, Зеленський та Гриценко.

 

Я маю гарну пам`ять, тому діючого президента не можу підтримати і я не кажу зараз про політичну довіру з боку гаранта до труханова чи добкіна, я кажу про смерті українців, про котли, і відрубані руки, яких немає. Я пам’ятаю сепарів, яких відпустили на волю, я пам’ятаю добровольців у тюрмах, я пам’ятаю Небесну Сотню і покараних за її смерть немає. І якщо ви вважаєте, що то справа не головнокомандувача, то ви помиляєтесь, в нашій країні президент може вплинути на все!

 

Пам`ять не дає мені змоги підтримати Тимошенко, ця людина на політичній арені з часів мого дитинства, вона пов’язана з усіма старими/новими політиками, брудними справами. Я в принципі не можу підтримати людину, яка так довго біля влади, в той час, коли країна котиться у прірву, що власне і було всі ці роки. І так, мене лякає її погляди щодо країни агресора, занадто ліберально чи що.

 

Щодо Зеленського/Коломойського, можу сказати, що дуже хороша робота сильних політологів. Довготривалий проект, який зараз приніс непогані плоди. Але знову пам`ять, я зараз пишу не про коміка, а про олігарха. Коломойський як і два попередніх кандидата давно в цій грі, і теж приклав руку до зубожіння України. Я в принципі не бачу корисним для народу правління олігарха, тому і тут мінус. Зеленського розглядати як політичну фігуру не бачу сенсу, він муляж на мою думку, хоча і дуже добрий муляж.

 

Щодо Гриценко, знову ж таки, людина не нова, що не добре на мою думку. Але найголовніше — це ліберальне налаштовування цього кандидата, під час війни це катастрофічно. Рано будувати в нашому суспільстві Європейські цінності. І так, на мою думку, він під час свого міністрування теж непогано пограбував армію.

 

Тепер щодо мого голосу, варіанта два: або зіпсувати бюлетень, або віддати свій голос за непрохідного кандидата.

 

Обираю перше, нічого особистого.

Дякую за увагу!

 

П.с. На минулих виборах президента підтримав Дмитро Ярош.

]]>
Thu, 01 Jan 70 03:00:00 +0300 http://dumskaya.net/post/soji-dumki-shchodo-kandidativ-u-prezidenti-u/author/
:{У Одеситів крадуть ще один парк }: У Одеситів крадуть ще один парк http://dumskaya.net/post/u-odesitiv-kradut-shche-odin-park/author/ ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ ПАРК ЗБИРАЮТЬСЯ ПЕРЕТВОРИТИ НА АВТОМАГІСТРАЛЬ ТА СУЦІЛЬНУ ПАРКОВКУ! 

 

 

Ці фотографії зняті трохи більше 2 годин тому в Преображенському парку, в якому останній рік міська влада проводить «благоустрій». На даний момент найбільш істотним результатом благоустрою стало відкриття автомобільного проїзду в парк зі сторони вулиці Мечникова поряд з вулицею генерала Цвєтаєва. Зараз на території парку вже розпочаті підготовчі роботи для прокладення автомобільної дороги і вже знищено декілька дорослих здорових дерев, а також понівечено частину дерев, що ростуть поряд, звичайно із залученням «спеціалістів» з КП «Міськзелентрест». 

 

«Необхідність» прокладення автомобільної дороги через зелену зону, вочевидь, викликана тим, що Одеська міська рада або окремі непорядні бізнесмени вирішили, що територія Преображенського парку цілком підходить для того, щоб перетворити її на парковку для автомобілів. Вже протягом декількох місяців кожен раз, коли на стадіоні «Краян», розташованому в межах парку, відбуваються спортивні заходи, причому як вдень, так і ввечері, зелена зона парку перетворюється на суцільний парковочний майданчик, на якому стає фізично неможливо пересуватися мамам з дітьми, людям, які гуляють з собаками, велосипедистам, літнім людям та просто місцевим мешканцям.В звичайні дні територія навколо стадіону також нерідко буває заставлена автомобілями.  

В’їзд на стадіон є платним, і коштує 10 грн., тому більшість поціновувачів спорту, зазвичай, вирішує припаркувати свої транспортні засоби прямо посеред зеленої зони, займаючи не тільки пішохідні доріжки, а й фактично знищуючи траву та невеличкі чагарники. При цьому є об'єктивна змога організувати в'їзд на стадіон зі сторони Високого провулку. 

 

Також імпровізовану автомобільну парковку майже кожної неділі зранку влаштовує собі розміщена у парку церква Московського патріархату, священик з якої відомий знищенням дерев навколо своєї церкви. 

 

З боку центрального входу в Преображенський парк з вулиці Мечникова за проектом планується побудувати кам’яний паркан та арку з воротами, які власне зараз і будується. І якщо будівельні роботи будуть закінчені належним чином, то з цього входу буде можливість організувати контрольований в’їзд для швидкої, пожежної служби, поліції та іншого спеціального транспорту, якому дозволяється в’їзд у паркову зону. 

 

Але сам факт відкриття другого заїзду в парк зі сторони вулиці Мечникова вже найближчим часом перетворить парк на автомобільну магістраль і суцільну парковку не тільки в дні проведення спортивних заходів, а й кожен день. 

 

У відповідності до пункту 3.2.1 Правил благоустрою територій міста Одеси на територіях парків, рекреаційних зон, зон зелених насаджень, скверів і майданчиків для дозвілля та відпочинку забороняється будь-яка діяльність, що не пов’язана з виконанням покладених на них завдань і загрожує збереженню цих територій, зокрема і в’їзд та проїзд всіх видів транспортних засобів, крім спеціалізованого автотранспорту та випадків проведення господарських заходів, пов’язаних із забезпеченням функціонування зазначених об’єктів і здійснення природоохоронних заходів; а також вирубка і пошкодження дерев та чагарників та знищення і пошкодження природного трав’яного покриву, газонів, квітників. 

Також статтею 4 Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України передбачено, що на об'єктах  благоустрою  зеленого  господарства, до яких відносяться і парки, забороняється влаштовувати стоянки автомашин, а також влаштовувати зупинки пасажирського транспорту та паркувати автотранспортні засоби на газонах. 

 

«Вуличний Фронт» звертається зараз до усіх одеситів і закликає підримати нас у черговому етапі боротьби за збереження Преображенського парку. 

 

Не дозволимо перетворити парк на автомагістраль! 

]]>
Wed, 21 Apr 10 17:59:46 +0300 http://dumskaya.net/post/u-odesitiv-kradut-shche-odin-park/author/
:{Демонтаж "Летючого Голландця": звичайний "накат" чи підготовка до знищення ще одного парку.}: Демонтаж "Летючого Голландця": звичайний "накат" чи підготовка до знищення ще одного парку. http://dumskaya.net/post/zvichayniy-nakat-chi-zvilnennya-teretor/author/ Друзі, в даний момент Управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради (колишнє управління торгівлі)спільно з незаконним мілітаризованим формуванням, якому присвоїли статут комунального підприємства і назвали «Муніципальна охорона», намагаються демонтувати всім добре відомий канатний дитячо-юнацький спортивний майданчик «Летючий Голландець», розташований в Старобазарному сквері.

 

На перший погляд ситуація схожа на черговий звичайний «накат» місцевої влади, очолюваної проросійських поглядів міським головою, на дрібний та середній бізнес. При цьому також зрозуміло, що і у підприємців, які організували «Летючий Голландець», цілком імовірно, можуть бути не зовсім в порядку всі необхідні документи. Але тим не менш, зараз громадськість, от саме звичайні одесити, достатньо активно висловили свою позицію на захист «Летючого Голландця». Так сталося тому, що господарі цього спортивно-розважального атракціону достатньо багато уваги приділяли соціальній складовій свого бізнесу, організовуючі безкоштовне відвідування атракціону дітям-сиротам, багатодітним сім’ям, мешканцям притулків і т.д. І при цьому не схоже, що дана дерев’яна конструкція розміщена в Старобазарному сквері приносить якісь принципові прибутки її господарям. Тому варіант, що Труханов хоче просто збити грошей з чергових «комерсів» виглядає трохи дивним.

 

Справа тут скоріше за все в майбутньому «благоустрої» Старобазарного скверу, який хоче провести міська рада, не маючи поки що навіть проекту, але вже спланувавши навколо зеленої зони суцільну паркову, а посеред самого скверу рівненькі ряди МАФів. Як було сказано чиновниками: «скверу хочуть повернути історичний вигляд» – тобто зробити з нього базар, як було за часів окупаційної влади імперської Росії. І звісно ж, по старій добрій одеській традиції, усі вільні від комерційних об’єктів території будуть викладені тротуарною плиткою, що виготовляється чи то власне труханівським підприємством чи то фірмами його друзів. А зараз йде просто розчистка території під майбутню комерційну забудову прямо посеред паркової зони.

 

Враховуючи брак інформації про суть конфлікту господарів «Летючого Голландця» з міською радою, а також досить дивну позицію адміністрації «Летючого Голландця», в якій вони показово намагаються задобрити міського голову і не кажуть відкрито, що відбувається звичайний кримінальний «накат» на їхній бізнес, просто з використанням офіційних владних структур, я особисто не можу зі 100% впевненістю у власній правоті встати на захист цього спортивно-розважального комплексу. Але тим не менш, саме фізичне перебування на цьому місті конструкцій «Летючого Голландця» фактично заважає бандитам, що сидять у владних кріслах, почати забудову частини парку.

 

Тому хай кожен сам приймає рішення: виходити саме зараз в Старобазарний сквер і захищати «Летючий Голландець», як часткову перешкоду в забудові скверу більш негативними комерційними об’єктами, або вже найближчим часом готуватися до важкої боротьби за цю зелену зону. Причому треба усвідомлювати, що комерціалізувати та знищити сквер влада намагатиметься незалежно від того, чи залишиться на частині його території «Летючий Голландець», чи ні. 

 

Перспективи подібної небезпеки вже можна доволі чітко окреслити і в Преображенському парку. Про це напишу трохи згодом.

 

На нас чекає непроста осінь.

]]>
Wed, 21 Apr 10 11:21:25 +0300 http://dumskaya.net/post/zvichayniy-nakat-chi-zvilnennya-teretor/author/
:{Почнімо думати разом !}: Почнімо думати разом ! http://dumskaya.net/post/pochnimo-dumati-razom/author/ Після того, як трохи спав незрозумілий мені резонанс навколо мого посту, і головне після опублікування офіційної позиції «Вуличного Фронту» з приводу останніх подій у місті, зокрема і щодо протестної акції 20 вересня, хочу ще дещо сказати. 

Більшість із тих, хто писав мені якісь обурені коментарі дуже добре знали, чому «Вуличний Фронт» не прийшов на цю акцію. Проте після моїх слів, причиною яких стало виключно те, що дану акцію просто використали політичні і комерційні опоненти Труханова, зокрема, імовірніше за все, Гурвіц, Саакашвілі та Ківан, багато хто чомусь вирішив, що треба пограти роль хороших націоналістів, зробивши поганим націоналістом мене. Давайте бути чесними один з одним та перед собою самими. За останні дні всі ми, націоналісти, бачили, як трагедію у «Вікторії» та горе людей поступово почали використовувати у брудній політичній боротьбі, як повний саботаж слідства з боку прокуратури призвів до виправдання усіх проросійських бойовиків, 16 з яких просто втекли. І всі ми знаємо, що це і наша в тому числі спільна провина. Просто хтось може це визнати, а хтось ні. За 3 роки ми так і не змогли змусити прокурорів та мусорів по закону належним чином провести слідство по справі 2 травня. А в день вироку далеко не всі будували барикади та кидалися під колеса автозаку, який вивозив на волю сепаратистських бойовиків. Але тим не менш, я нікому в цьому не дорікав. Я і мої побратими просто робили те, що вважали правильним. 

Так само правильним ми вважаємо і наше спільне рішення не йти на акцію, що відбулася 20 вересня. Я не хочу власними силами допомагати одним злочинцям замінити інших при владі.

А використане все буде саме для цього. Ми ж усі: і ви, і я – чудово знаємо, хто і навіщо намагається зараз посунути Труханова. Ми всі знаємо, чому на площі було близько 400 людей, доволі велика частина з яких не розуміли, що взагалі відбувається. Одна справа – це народний протест, хоча б такий, який відбувся одразу після трагедії у Вікторії, а зовсім інша справа – політично-комерційні розборки, в які намагаються втягнути націоналістів. 

 

Можливо, дійсно мої слова хтось сприйняв не так. Може, і правда не вистачило пояснень тоді. Але суть від цього не міняється. Нам усім, хто хоче добра для Української Нації, треба бути разом і чітко усвідомлювати, що кримінально-олігархічні структури, що лізуть до влади, є такими самим ворогами для українців, як і ті, що вже сидять у владних кабінетах. 

 

Сказане мною ні в якому разі не означає, що ми не маємо виходити та боротися. Це означає, що ворогів набагато більше, і боротьба має бути спрямована проти них усіх. Ще декілька місяців тому "Вуличний Фронт" і мене особисто обвинувачували в роботі на Ківана. А тепер от кажуть, що ми працюємо на Труханова. А ми просто хочемо, щоб одесити нарешті об’єдналися і вигнали з міста, і бажано з країни, усю ту погань, що грабує і знищує нашу Батьківщину.

]]>
Tue, 20 Apr 10 13:58:37 +0300 http://dumskaya.net/post/pochnimo-dumati-razom/author/