Публикации блоггера на сайте Думская.net - Константин Неделько http://dumskaya.net/ Блог Константин Неделько ru-ru http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss Думская.net info@dumskaya.net info@dumskaya.net :{Одесса. Пляж. Беспечность.}: Одесса. Пляж. Беспечность. http://dumskaya.net/post/odessa-plyazh-bespechnost/author/ Суббота. Замечательный солнечный день. Одесситы и те кто укрылся в нашем городе от ужасов войны вышли к морю. У моря хоть на чуть-чуть, пока не завоет сирена, можно забыть обо всем.

Молодая мама с сыном лет 4 гуляют возле заминированного пляжа. Сын играет в песочнице, привычный детский набор — пластмассовые совочек, ведерко, формочки каких то зверушек. Но возиться в песке скучновато, и вот уже ребенок на бордюре, отделяющем пляж от пешеходной зоны, под присмотром и контролем мамы. В руке ведерко, чуть постучав о каменный бордюр, ребенок бросает ведерко вниз, на пляжный песок. В начале смех, а потом предложение маме вернуть ведерко. Далее плач и тут мама поднимает ленточки, переступает через поддон, которые ограждают вход на заминированный пляж и начинает спускаться по лестнице. Пластмассовое ведерко по цене 20, 30, 50 гривень и реальный шанс оставить ребенка без мамы или самой стать инвалидом. Наш крик и боец ТРО, который превзойдя все нормативы ГТО, подбежал к лестнице, вовремя остановили

На следующий день, рейды полиции на побережье и профилактическая работа с нерадивыми отдыхающими. Берегите себя и своих близких!

Да, ведерко наши защитники малышу вернули.

]]>
Thu, 11 Nov 10 21:55:27 +0200 http://dumskaya.net/post/odessa-plyazh-bespechnost/author/
:{В Одессе спи... «приватизировали» целый переулок.}: В Одессе спи... «приватизировали» целый переулок. http://dumskaya.net/post/v-odesse-spi-privatizirovali-tcelyy/author/ Речь о переулке Тенистом в Аркадии. Место козырное и постепенно там, процентов на восемьдесят, заселились "уважаемые" люди, представляющие финансово-политическую элиту ихнего города. И в принципе я их понимаю, живут солидные, влиятельные люди и тут по ихнему, уже элитному, переулку ходют какие-то бомжи и плебеи вроде меня. Я бы тоже от таких ходаков захотел отгородиться. Жители переулка так и сделали, с двух выездов поставили ворота, которые закрыты для чужих 24\7. Вобщем, сегодня чужие по переулку Тенистому не ходят. 

И я бы об этом не писал, ходить по переулку, даже если откроют, уже как то и не удобно, живут такие уважаемые люди, а ты ходишь, мешаеш (кстати, если серьезно, некоторых я знаю, нормальные интеллигентные люди, зачем им это???). Но почему-то подумалось, что наши ребята на фронте воюют и за то, чтобы в украинских городах таких заборов больше не появлялось.

Теперь, чтобы все было законно, слово за городской властью. Либо она быстро этот забор снесет к чертям собачьим, либо пусть скажет, что все законно и кто такое законие разрешил? Подождем... Продолжение следует…

]]>
Thu, 11 Nov 10 20:16:41 +0200 http://dumskaya.net/post/v-odesse-spi-privatizirovali-tcelyy/author/
:{Єдність – наш другий фронт.}: Єдність – наш другий фронт. http://dumskaya.net/post/ednist-nash-drugiy-front/author/ В науковій бібліотеці проходить цикл лекцій з історії України. Як на мене, професору Гончаруку якнайшвидше потрібно підготувати лекцію про те, як розбрат, взаємопоборення серед патріотичних сил, протистояння в середині країни заважали Україні століттями вибороти свою незалежність. До речі, вигодонабувачем такого внутрішньоукраїнського протистояння (в народі називають срач) найчастіше ставала саме росія (московія), якщо помиляюся, історики мене виправлять.

І сьогодні, в переддень визначальних битв, в нашому суспільстві стали проявлятися симптоми цієї хвороби. Як називати тих хто виїхав за кордон, хто справжній волонтер, чому в теробороні, а не ЗСУ, що таке перемога і т. ін.? Так, 54 дні війни, так, накопичується втома, так ряд локальних перемог дають надію на одну велику ПЕРЕМОГУ і вже деякі політики задумуються над тим, що буде з ними в мирний час. І є бажання виплеснути якесь роздратування, емоції, накопичилась, в тому числі і негативна енергія. До речі, знайомі лікарі кажуть, що в перші дні війни ми хворіти майже перестали, а сьогодні знову пішли інфаркти, інсульти...

 Але поки виграна битва, а не війна. Майже два місяці спротиву довели, що нас важко подолати коли ми єдині, проявимо слабкість і там відразу з`явиться росія. Так може побережемо ту єдність яка виникла між заходом і сходом, між народом і владою, фронтом і тилом. Коли Жадан зі смаком співав «Вова... до Ростова», а сьогодні каже це мій президент і всі хто погане слово про Вову скаже нах..й з пляжу, коли тилові міста з турботою і любов`ю приймають біженців, коли в одеському супермаркеті сім`я яка зробила закупки на тиждень, вже після каси (так на всяк випадок написав), перекладає в не дуже повний візок літньої жінки якусь молочку, випічку... Прикладів людяності безліч. Війна –страшний час, але скільки світлого і доброго вона розкрила в нашому суспільстві, показала наскільки нам важлива Україна і ми вже точно з руснею не один народ.

Так може ще трошки потерпимо і доведемо, що не тільки спільний ворог може нас об`єднати, тим більш що і з ворогом поки остаточно не покінчено. Адже ЗСУ, щоб довершити свою справу, потрібен надійний тил.

Ну і не втримаюсь. 12 квітня, десь там на недобудованому космодромі побачив вже зовсім іншого бункерного діда кабаєва. Це вже не той самовпевнений чокнутий лектор який нам погрожував, щось там підморгував своїм клоунам з ордло. Вже і мова не така зв`язна, і тон не такий впевнений, і про трагедію щось там пробурмотів, правда не сказавши хто ж приніс її на нашу землю, та і вигляд... І це ще до того як йому доповіли що «москва» горіла та затонула. І на 54-й день війни світові військові аналітики вже не сперечаються скільки вистоїть Україна — 48 чи 72 години, а коли газета New York Times запитала у одного з головних вчителів військової стратегії — Джоні Арквіллі, що б він сказав путіну сьогодні, він не вагався: «Я б сказав: домовляйся про мир, дурню! ». Росія вже не той монстр, яким здавалася світу до 24 лютого, але це все ще звір, звір поранений, а тому небезпечний і треба покласти не мало зусиль щоб його остаточно здолати.

Тому справжній історик Тарас Гончарук і має прочитати нам лекцію про важливість єдності серед українців які не тільки вимовляють, а і знають що таке паляниця, щоб не повторювати помилок минулих поколінь борців за незалежність України. І тоді у нас з`явиться шанс їх мрії про сильну, незалежну, квітучу Україну втілити в реальність.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

]]>
Wed, 10 Nov 10 12:40:14 +0200 http://dumskaya.net/post/ednist-nash-drugiy-front/author/
:{Про iнтерв'ю Геннадiя Труханова УП і коментарі на кшталт Анатолія Бойка.}: Про iнтерв'ю Геннадiя Труханова УП і коментарі на кшталт Анатолія Бойка. http://dumskaya.net/post/pro-interv39yu-gennadiya-truhanova-up-i/author/ Інтерв`юміськогоголовиОдесиСевгільМусаєвійнаробилонемалогаласу, особливосередодеськоїдемспільноти. Головнітезикритиківможнапрочитативсамомупершомукоментаріпідтекстомінтерв`юголовиодеськоїоблорганізаціїКВУАнатоліяБойка. Претензії: чомунаросмові, непатріот (мовчавпроагресіювпершідні, віншихдописахнатякаютьщоТрухановсередтих, хто бувготовийздатимісто ворогу), ідалізаБойком, корупціонеріт. ін.

ПротистоянняТруханов-одеськадемопозиціяточитьсядавноідрузямивонимабутьніколинестануть, алечивартопідчасвийни продовжувати такі баталії на знищення(нажаль є передчуття, що у війні Одесу ще чекають важкі випробування), ічисправедливізвинуваченнятапідозри, спробуєморозібратися. Намійпогляд, зісвоїмставленнямдодемократичноїУкраїниТрухановвизначивсяу 2014 році, колиобравУкраїну, анеКуликовеполе. Погодьтеся, відстоятиОдесутоді, утравні, булобзначноважче, якбиТруханов «сотоварищи» реальнопідтрималипроросійські сили. Промотивитакогорішеннясперечатисянебуду, алеякасьхерняпідназвоюонрвтойчасбулацілкомреальна. За 8 років ми бачили як все більше проукраїнською стає Одеса та як змінюється її міський голова. Ілюди справдізмінюються. ПрикладХарків, якиймужньопротистоїтьросійськійнавалі. ДоКернесазТереховиммабутьбулонеменшепитань, аможеібільше, ніждоТруханова, асьогоднісумнівівщоХарківцеУкраїна, тащейяка, нівкогонемає. Івтомущомістобореться, живенемалазаслуга іТереховатайогокоманди. Одесасьогодні, нащастя, більшенагадуєтиловемісто (писав до обстрілів 3 квітня). Алеявнонекурорт, врізному розумінні цього слова.ВважкихумовахОдесаоговталася від шоку перших днів війни, комунальніслужбипрацюють, якнаменене гіршеніжвдовоєннийчас, містоспокійноіорганізованоприймаєбіженців, вмагазинахєвсенеобхідне і т. ін., івцьомуєчастказвитягчиновників, втомучисліТрухановаійогокоманди. Автому, щоТрухановтаоднопартійціконтролюютьситуаціювмісті, думаюсумнівівнемаєнівкого, іншасправа, ставленнядотакогоконтролюрізне. Доречі, хотівбизгадати і прозаслугиСергіяГриневецького, завдякийомуіекономічнаіполітичнаситуаціявобластівдовоєннийчасбуласпокійною, керованоютайзаразконтрольована. НедаремноновийвійськовийголоваОВАпорядзсобоюзалишивіГриневецькогоійогокоманду практично в повному складі. При цьому, говорячипроГриневецькогояпам`ятаюіпроставленнядоМайдану, ипроСеверодонецьк, ікнижкуКучми«Українанеросія»читав, тамтежзгадують, алетещоСергій Рафаіловичійогокомандависокопрофесійнічиновники (бюрократи)беззаперечно. Такщо, може перестанемо весь час заставляти Труханова доводити, що він за Україну івідкладемополітичнібаталіїдомирнихчасівтавизнаємо, щосьогоднівОдесініхтобілийпрапорневивішує.ЗавдякиЗСУ, ТрО, волонтерам, владімісто готовезахищатисяіякщовОдесіхтосьічекаєокупанта, ацевжепитаннядоСБУтаіншихспецслужб, тоце, намійпогляд, точнонеТруханові неГриневецький.

Нуапротехтоде«підшиває», вжепоговоримовмирнийчас.Сподіваюсь, щонавійнічиновникивкраїнінезаробляють, а після ПЕРЕМОГИ, на виборах, кожен отримаєпо заслугах.Який вибір зробить народ, це вже будезовсім інша історія.

Пі Сі. Після атаки на місто 3 квітня до влади є кілька запитань. Очевидно що Одесу бункерний дід кабаєв в спокої не залишить. Ще до війни, в своїх псевдоісторичних мареннях він погрожував карою і одеситам.

Тому хочеться спитати, що з аміаком на припортовому заводі про який в перші дні війни говорив міський голова Южного Володимир Новацький? Там в портопромисловій зоні ще були резервуари з цією небезпечною речовиною. Та і взагалі що з аміакопроводом Тольятті-Южне?

Читав на Думській про лепрозорій в Одеській області, що там з людьми, які дії влади? І більш ширше, знаю що дітей з дитбудинків, вразливих сімей вивезли в безпечні місця, а що з літніми людьми з соціальних установ, не доведеться волонтерам, у разі не дай Бог..., потім героїчно рятувати немічних людей, як ми це бачили в Київській області?

]]>
Tue, 09 Nov 10 13:51:55 +0200 http://dumskaya.net/post/pro-interv39yu-gennadiya-truhanova-up-i/author/