Публикации блоггера на сайте Думская.net - Olexandr Gorodyloff http://dumskaya.net/ Блог Olexandr Gorodyloff ru-ru http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss Думская.net info@dumskaya.net info@dumskaya.net :{Бунт філаретівців в Одесі: хто за ним стоїть }: Бунт філаретівців в Одесі: хто за ним стоїть http://dumskaya.net/post/bunt-filaretivtciv-v-odesi-hto-za-nim-st/author/ Не треба бути доктором математичних наук, щоби за допомогою матстатистики і теорії вірогідності вирахувати наступний приступ одержимості у секти Сеника — це 14 серпня — перший день наступного Успенського посту.

Так сталося, що в перший день Великого посту вони закрили Храм Різдва Христового й вчинили бунт, а вчора — в перший день Петрового посту — влаштували бійки і здійснили спробу захоплення Храму і єпархіального управління.

А тепер — трохи лонгріду) для розуміння ситуації!

План Путіна

Як кажуть політологи, у господаря Кремля нова глобальна стратегія проти України. Він розуміє, що військовим шляхом знищити Україну — для нього надто дорого коштуватиме і він зробив ставку на дискредитацію нашої країни і її самознищення через підтримку різного роду конфліктів. Православних з православними, патріотів з патріотами і так далі. https://apostrophe.ua/…/putinu-nujna-grajdanskaya-voy…/26364

Зрозуміло, що ситуація з Сеником — прекрасний козир, яким можна скористатися і він скористався. 
Не треба навіть припускати думки, що Сеник — такий саме патріот, тільки трохи інший. Це його легенда, яка не має під собою жодного підгрунтя. По-перше, ніколи батько-патріот не відправив би сина-патріота депутатствувати в партію, що належить куму Путіна. Ну вибір же шалений: від Батьківщини і Ляшка — до Порошенка, Голоса і так далі… Але Сеники зупинилися на найкремлівському проекті. Савпадєніє?

Те й саме в середині Церкви. Йому дали купу шансів вийти з води сухим, прощаючи йому те, за що його і так смажитимуть чорти в пеклі… Але він нарисувався, як той самий чорт з табакерки, в заколоті вижившого з розуму Філарета.

Навіщо? А його ніхто й не питав! ФСБ сказала «надо! » — Сеник рапортує «Йесть! »...

Що пішло не так?

Ігри Сеника в опозицію до правлячого архієрея в рамках ПЦУ скінчилися «помісним собором упц-кп» — блискучою операцією ФСБ на території України.

Самі подумайте, колишній (а колишніх там не буває) агент КГБ СССР «Антонов», який був причетним не тільки до вбивства радянською машиною відомих патріотів-українців, але й замішаний в смерті другого Патріарха України Володимира Романюка (хоча сучасна міфологія малює третього патріарха Філарета — єдиним і неповторним) http://mvvc44tv.cmle.ru/?a=note&id=27306

Так ось, чи має на цього 90-річного маразматика вплив те саме ФСБ (пряма наслідниця КГБ)? Питання ріторичне. Хоча цілком доведене. 
Згадаймо останній «собор упц-кп»! Хто з архієреїв його підтримав? Нвіхто! Крім двох російськіх — єпископа Білгородського і його вікарія. 
А тепер увімкнемо мозок! Якщо українських патріотів російська ФСБ викрадає навіть Мінську, не кажучи вже про територію Росії чи окупований Крим, то уявити собі те, що в кількасот кілометроів від Москви існує ціла єпархія ворожої для Росії церкви і держави — просто неможливо. Та й не треба! Єжу зрозуміло, що всі ці два єпископа і є штатними ФСБшниками, довчора вбудованими в українську Церкву з завданням контролювати Її і в потрібний момент спробувати її знищити…

Так ось, потрібний для ФСБ момент якраз і відбувся, а в якості гарматного м»яса і була використана філаретівсько-сениківська шобла. Ну хто ж пожаліє тупих баб?

Але визволи нас від лукавого!

Як відомо, диявол криється в деталях, або дрібничках. І знищити його набагато легше, розуміючи його природу, а не возвеличуючи персонажів, типа Сеника, до рівня власного ворога. На щастя, вся ця одеська ФСБ- філаретівсько-сениківська бабушатня — то шайка-лейка сурогатної заліпухи — димна суміш дрібних бандитів, аферисток, невігласів, просто тупих баб і дурнуватих родичів цього галичанського гастарбайтера.

Наше спільне завдання, цього разу вирішити питання без зайвого шуму й пилу. Все. На цьому гра в «діалог з тієї стороною» закінчилася. Насамперед тому, що «тієї сторони» від самого початку не було. Була сімейна банда галичанських аферистів, яка непогано влаштувалася в Одесі за рахунок нас з вами: батя — піп, мати — його касир, синок — депутат від «Єдінай расії» (Опоблоку), другий синуля — служка при баті. І суцільний шоколад для афериста з-під Львова, де він був ніхто і звати його ніяк — двоповерховий палац в передмісті Одеси, дві церкви біля лікарень, квартири, машини і гроші, гроші, гроші…

Все, дурниця скінчилася… далі — тільки шлях на рідну Галичину. Тільки з шельмою і тавром слуги Путіна. Переконаний, його земляки самі далі знають, що робити. Тим більше, що в даному випадку — це реальна паршива вівця, яка плюндрує в Одесі все уявлення про галичан.

Так, дуже скоро, переконаний, що ляльководи цієї секти потраплять в СІЗО СБУ і не сумніваюся, що будуть обміняні на дійсно поважних українців, що перебувають в застінках російських буцегарень.

Ось вам останні аргументи на весь цей великий текст. Знаєте, хто супроводжував медіа-кампанію на користь Сеника і всієї цієї бандоти? Тільки не впадіть зі стільців ті, хто навіть прочитавши все це вважає його патріотом! Це сайт «Русская весна», що був створений для висвітлення окупації Росією нашої держави і головний колабораціоністський церковний ресурс РПЦ-ФСБ — СПЖ — Союз православних журналістів.

А тепер робіть висновки!

]]>
Sun, 13 Jun 10 12:56:56 +0300 http://dumskaya.net/post/bunt-filaretivtciv-v-odesi-hto-za-nim-st/author/