Одеського військкома Борисова відправили в СІЗО: він запевняв суд, що йому не можна до в'язниці і показував ноги
Запобіжний захід колишньому начальнику Одеського обласного центру комплектування та соціальної підтримки Євгену Борисову обрав 25 липня Печерський райсуд Києва. Згідно з рішенням суду, Борисова відправили під варту на 60 діб із можливістю внесення застави в розмірі 150 мільйонів гривень.
Нагадаємо, Борисова затримали 24 липня у Києві. Кількома днями раніше йому повідомили про підозру в незаконному збагаченні. Як розповіли у пресслужбі Державного бюро розслідувань, він намагався втекти від слідства і використовував елементи конспірації — міняв номери телефонів, автомобілі та житло. Нагадаємо, журналісти з'ясували, що сім'я Борисова під час воєнного стану в країні обзавелася елітною нерухомістю в Іспанії. Його мати-пенсіонерка стала власницею вілли в Марбельї за чотири мільйони євро, а дружина — офісного приміщення на центральній вулиці курортного міста. Крім того, автопарк родини поповнився трьома дорогими іномарками. Також колишній нардеп Ігор Мосійчук раніше повідомив, що Борисов із 22 грудня минулого року до 18 січня цього року нібито перебував в Іспанії. Сам воєнком заперечував цей факт, зазначивши, що був у цей час у Туреччині на лікуванні. Після скандалу з'ясувалося, що син Борисова — керівник одного з підрозділів УСБУ в Одеській області. Наприкінці червня Борисова звільнили із займаної посади, але він усе ще служить в українській армії.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Украинский суд самый гуманный суд в мире. Так мабуть казати, помацати фінансову спроможність военкома.
Відповісти
|
 |
Срочно продаётся вилла и офисное помещение в Испании.
Відповісти
|
 |
А где тогда его жена и теща будут жить?;)
Відповісти
|
 |
Вилла стоит 4.5 млн евро, по курсу это 185 млн гривен, хватит и на залог, и на надувной матрас, чтобы Дунай переплыть.
Відповісти
|
 |
ну так он же ту виллу не "на последние" покупал
)) 100% его сейчас "щупать на капусту" будут
Відповісти
|
 |
Неравнодушный ты до сих пор срешь в комментариях, пошёл бы на фронт, военным юристом, очко не железное да юрист неудачник
Відповісти
|
 |
Народу больше бы понравился расстрел, по законам военного времени, по другому эти человеческие коррупционные отбросы не понимают. Ни стыда не совести. В армию, плати. Не хочешь в армию, плати. Не определился, плати, за то, что не определился, сколько с тебя взять. Борисов беспринципная сволочь и гореть ему в аду!
Відповісти
|
 |
Это какой то бред и позор, коррупционер в априори не должен получать возможность выхода под залог…
Відповісти
|
 |
«Показывал ноги
». Может просто пытался их «сделать»? А бабло, которое ему «больные» ноги не мешали брать, шли, исключительно, на их «лечение»? Раненый на колчаковских фронтах?
Відповісти
|
 |
Однозначно, что его кресло кому-то понравилось и просили по хорошему уйти. Вовремя не освободил место — надеялся на связи сына в СБУ.
Відповісти
|
 |
Бывшего одесского военкома Борисова заманили в Киев обещанием «порешать его дело в суде и не применять арест», если он сдастся добровольно. Об этом сообщил у себя в канале бывший депутат Мосийчук.
По его информации, за пару дней до ареста Борисов был на юге Одесской области, где собирался, договорившись с местными силовиками, выехать за границу. Но ему пообещали, что, если он сам приедет в ГБР с повинной, то дело замнут.
Задержали Борисова в Киеве именно в тот момент, когда он шёл «сдаваться» правоохранительным органам.
Відповісти
|
 |
Бездействие, попустительство и заинтересованность власти, а также молчание общества породило таких борисовых, трухановых, диденок, резниковых, аристовых и др. Обосрались ОП перед Западом, теперь срочно тушат пожар арестами и увольнениями.
Відповісти
|
 |
Для этого бывшего (надеюсь) военкома 150 лимонов наших денег — пыль
Но он жлоб по натуре, и не факт, что внесет эти деньги. В СИЗО уму тоже будет не плохо, есть ВИП камеры со всеми удобствами по цене от 3 до 10 тысяч грн за сутки( телевизор, интернет, двухспальная кровать, питание 4-х разовое с лучшего ресторана Киева, девочки на ночь.Так что жить там можно долго, заодно и здоровье поправит).Сейчас следаки с прокуратуры хорошенько его выдоят, он лишится основной денежной массы, дадут лет 5 отсидки, с отсрочкой приговора, потом он слиняет в Испанию и станет уважаемым человеком среди местного населения Марбельи
Відповісти
|
 |
Какой отсидки, он миллионер, а не слесарь, он как продолжал варится в общей каше с коррупционерами так и будет продолжать… Он внесет официальный штраф, и все будет продолжаться как и было
Відповісти
|
Правила
|
| 22 квітня |
| 17:00 | В області зафіксували заморозки: що чекає на Одесу? |
| 16:02 | Вину не визнають: ВАКС розпочав розгляд по суті справи голови Одеської облради та його дружини-нардепа 4 |
| 14:19 | Фабрика відходів: Одеса витрачає мільйони на шкільне харчування, але половина страв потрапляє на звалище  9 |
| 12:07 | Смертельна аварія в Болгарії: автобус з одеською реєстрацією наїхав на своїх пасажирів, двоє загинули  4 |
| 10:26 | Кілер під виглядом сусідки: в Одесі затримали агентку росії, яка готувала вбивство офіцера ССО  5 |
| 08:14 | Масована атака на Одесу: пошкоджено портову інфраструктуру та суховантаж(оновлено) 2 |
| 21 квітня |
| 22:00 | Камбала з Привозу, 50 відтінків чорного та варення в мідній мисці: одеська Молдаванка в малюнках (фото)  4 |
| 20:26 | Скандал із вимаганням у ТЦК: що про це думають одесити та які нові деталі розкрила СБУ (відео)  38 |
| 19:41 | Більше відкриваються, ніж згортаються: Одеська область — у топі за кількістю нових підприємців |
| 17:25 | Чотири роки допомоги: благодійний фонд «Ваше місто» провів донорську акцію в Одесі (суспільство) |
| 15:32 | Відсторонили начальника ТЦК та його заступника: Сирський відреагував на гучний скандал в Одесі (оновлено) 64 |
| 15:02 | Прокинулися: в одеському ТЦК закликали утриматися від передчасних висновків 10 |
| 14:43 | Разом із ТЦКшниками в Одесі затримали майора поліції, керівництво військових мовчить, а підписники — ні (фото)  14 |
| 12:48 | В Одесі зі стріляниною затримали ТЦКшників: вимагали у чоловіка 30 тис. доларів, погрожуючи зброєю (відео, оновлено)  55 |
| 12:20 | Цікавість вбиває: на Одещині 19-річний хлопець загинув, роздивляючись у полі «шахед», що впав  2 |
Статті:
18:35
В области зафиксировали заморозки: что ждет Одессу? Заморозки на почве зафиксированы на шести метеостанциях Одесской области. Также дважды отмечалась отрицательная температура воздуха, сообщила «Думской» руководитель отдела прогнозов Гидрометцентра Черного и Азовского морей Елена Тарнавская. Читать дальше
17:23
Вину не признают: ВАКС начал по сути рассматривать дело главы Одесского облсовета и его жены-нардепа Высший антикоррупционный суд начал по сути рассматривать дело главы облсовета и его жены-нардепа от «слуг». Чета Диденко участвовала в заседании онлайн и вину не признает, сообщает «Суспільне». Григория и Юлию Диденко обвиняют в недостоверном декларировании активов более чем на 8 млн грн. Читать дальше
|