зезман2



Оскарженню не підлягає: Верховний суд вирішив, кому належить санаторій «Молдова», розташований в елітному районі Одеси


Точку в багаторічній тяганині за санаторій «Молдова» в Одесі днями поставив Верховний суд України, визнавши, що майно належить Республіці Молдова.

Як повідомило Агентство з управління держвласністю (АГОС) Молдови, 17 грудня Економічний касаційний суд ВСУ виніс остаточне рішення, яке не підлягає оскарженню.

«Цим рішенням юридичну процедуру остаточно завершено, і право власності Республіки Молдова на 9 об'єктів нерухомості у складі санаторію «Молдова» підтверджено без можливості подальшого оскарження;, — йдеться в заяві Агентства з управління держвласністю.

Рішення Касаційного суду набирає чинності з моменту його ухвалення.

За словами юриста Олександра Іванова, рішення ВС закономірне і цілком справедливе. Воно базується на Угоді 1994 року між Україною та Республікою Молдова про взаємне визнання прав і регулювання відносин власності, згідно з якою сторони визнають права одна одної на майно, зокрема об'єкти соціально-культурної сфери, що знаходяться на чужій території.

«Тобто якщо санаторій в Одесі або Затоці станом на 1 грудня 1990 року перебував у віданні Молдавської РСР, то він залишається власністю Молдови. Аналогічно і з союзними організаціями, які діяли на тій чи іншій території: якщо це молдавські профспілки, то їхнє майно в Україні залишається молдавським. Конкретно щодо «Молдови». Так, зараз це судове рішення анулює всі плани щодо забудови цього дуже привабливого шматка землі. Але я хочу зазначити, що ще раніше їх анулювали ковід і повномасштабна війна. Зараз жодна будівельна корпорація не має ресурсів, щоб запустити такий проект. І чим далі, тим ситуація погіршується», — зазначив юрист.

При цьому він додав, що підтвердження прав власності Республіки Молдова не гарантує, що в майбутньому на місці санаторію нічого висотного не побудують.

«Кишинів має право розпоряджатися своїм майном — продавати, здавати в оренду і так далі. Власне, йому від санаторію в Аркадії ні холодно ні жарко — це просто об'єкт, який прямо проситься на аукціон», — вважає Олександр Іванов.

Нагадаємо, Молдова домоглася перегляду справи, програної у 2019 році, коли суд першої інстанції визнав законним власником оздоровниці українську компанію ТОВ «Макстгруп».

Тепер же республіці повертається низка ключових об'єктів санаторію, що розташовані на вулиці Балтиморській (раніше Посмітного): головний корпус, басейн, будівля пансіонату, клуб-їдальня, газова котельня, адміністративна будівля і інші прибудови.

«Думська» писала про те, що у 2018 році територію «Молдови» хотіли забудувати. Згідно ескізом, який потрапив у мережу, бізнесмени планували залишити тільки головний корпус, який виходить фасадною частиною на перетин вулиць Посмітного та Генуезької. На решті території з'являться чотири багатоповерхові будинки.

У вересні 2018 року міськрада дало добро «Макстгруп» на розроблення проєкту відведення ділянки оздоровниці площею 4,7 га. У березні 2019 року земельна комісія міськради погодьте проєкт рішення сесії щодо передачі цієї землі в оренду, однак з порядку денного проєкт виключили.


СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!


Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter




Коментар отримав забагато негативних оцінок
Призрак коммунизма
Уважаемый Неравнодушный.

Вы пишите чушь. Во первых ни черта Молдова не обязана была передавать  по договору. Вы этот договор и в глаза не видели, а что там за лапшу на уши вешают для лохов  обывателей  и какой там был реальный договор, движение и деньги- мало кто знает, а кто знает, тот помалкивает.

Относительно передачи земли под порт в Джурджулештах. Та же история. Передали, а почему, получил ли кто за это деньги  хз. Кто знает, тот молчит. А если бы не передали, то Молдова срыла бы у себя 400 метров земли, вырыла бы котлован и он заполнился бы водой. Порт был бы по любому.

Кто из всего получил выгоду- догадайся сам. Но то, что Молдова ни по каким документам не должна отдать землю в районе Паланки факт.

Ничего теперь не переиграешь. Санду в коррупции обвинить никто не может. Фактов, данных, слухов нет. Мужа, детей, родственников  нет. Маму отправила в США. С какого перепоя она землю отдаст?
   Відповісти    

Aртуа
И что тебе с того, что Молдова стала морской державой, как ты говоришь?
Там от молдавского мало что осталось, всю инфраструктуру ( убогую) выкупила Румыния.
   Відповісти    
Zizitop
Foarte bine
   Відповісти    
Призрак коммунизма
«Молдова' при главвраче А.С. Лаврюкове был последним нормальным работающим санаторием. С реальными врачами, реальными путёвками, отдыхающими из Молдавии. Сам Лаврюков  был лучшим руководителем из всех, кого я видел в своей жизни. К нему запросто можно было зайти, выпить кофе, посмотреть каких сомов  он таскал на рыбалке и даже не ходить на работу. Сам он в пятницу не выходил- на рыбалку. Все у него работало как часы. Ты мог не ходить на работу- но если косяк, исправляй за свой счет. Жестко, но справедливо. Не те продукты закупил- ничего страшного. Теперь купи те, но за свои деньги. Сломалась машина, ничего страшного, за свой счет отправь другую. Хочешь при санатории небольшой бизнес? Какой? Да не проблема- делай, зарплата небольшая, но жить надо. Потом аренда у Молдавии кончилась. Потом приехала зам. министра и сказала с октября, ты уволен. Потом начались войны и все перешло в конце концов Кауфману с Грановским. Понятно, что санаторию пришел пиз-ец. Полгода не платили зарплату, потом предложили- заяву на увольнению — выплачиваем минимум и нах с пляжа. Не хотите — идите в суд. Судится смысла  было ноль. То, что было при Семеныче быть уже не могло.

Лучше всех с ними посчитался начмед. Он был крутой товарищ, то в рейсы на пассажирах ходил в круизы врачом, то в санатории медиков строил. Как он мне  сказал, а куда они  денутся, сами придут и попросят. Как Воланд. Сыграли мы с ним в шахматы на прощание, я — проиграл.

Прав он оказался. И меня попросили, что то там  и заплатили разово, я не обидчивый, по одесски нах посылать не стал, улыбнулся и назвал цену в 3 раза больше реальной. Удивительно,  но прошло.

А к нему тоже через какое то время пришли просить. Думаю, он тоже с сочувствием  их нах посылать не стал, а назвал цену запредельную, будучи уже директором Еврейского кладбища. Так меня потом проинформировали из этого клана.

Земля она круглая.

Санаторию уже, правда, пиз-ец.
   Відповісти    
Роман Сергеич
Какая-то странная тишина в отношении другого санатория «Салют» рядом с площадью 10 апреля (ул Академическая 28), который значится как Специализированный санаторий ветеранов и инвалидов войны — он в отличном состоянии, но просто стоит ЗАКРЫТЫМ уже порядка 5 лет!!!
 У нас что нет ни инвалидов, ни ветеранов войны?
   Відповісти    
Старик без моря
Приговор окончательный.
Обжалованию не подлежит.

ВСЁ!

Просто Поле Чудес.
В стране дураков.

В стране, где «де-коммунизация» стала смыслом жизни, где на каждом шагу клянут «подлый совок» и всё с ним связанное, увидеть исполнение союзных(советских)договоров — priceless(бесценно)..
   Відповісти    
Коментар отримав забагато негативних оцінок

   Правила



22 червня
21:36 «Заробили» на дитячій творчості: одеська чиновниця і двоє комерсантів привласнили 12 млн грн фотографии
19:55 Гостював в Одесі та бере участь у випробуваннях ППО: іспанський фрегат тестує дрон-перехоплювач фотографии видео
1
18:18 Літній вечір емоцій: Pianoбой повертається з великим концертом (на правах реклами)
1
16:27 В Одесі з’явилися «дерева пам’яті» на честь загиблих військових та мирних жителів (фото) фотографии
4
14:10 В Одесі помітили сарану: звідки з’явилися комахи та чи існує загроза фотографии
6
12:04 Мерія взялася за занедбані ставки Дюківського саду: матеріали передали до прокуратури та екоінспекції
7
10:27 П’ять годин без туалету: мешканець Одещини з ДЦП розгромив військкомів у суді та вимагає компенсації за знущання
9
08:30 Нічна атака на іноземні судна біля берегів Одещини: загинув моряк, пошкоджено три суховантажі (фото) фотографии
3
21 червня
21:56 Скандал із турецьким ресторатором, дівчинка, яка зникла в морі, та лихач на BMW: топ-5 одеських новин тижня
18
20:24 Фекальний бунт під Одесою: люди перекрили трасу через прорив нечистот, а влада скинула смердючу рідоту в море
14
19:01 Місто, якого більше немає: в Одесі оживили плівковий архів «інтелігента з камерою» фотографии
3
16:02 В Одесі відкрили найбільший в Україні меморіал пам’яті загиблих студентів-захисників (суспільство) фотографии
8
13:00 Аварія на Одеській ТЕЦ: центр міста залишився без світла, а резервний трансформатор за 40 млн так і не запустили (оновлено)
6
11:30 «Велику Русь» пустили на розпалювання, а через багаття стрибали аж до сутінок: на одеському пляжі відсвяткували Івана Купала (фоторепортаж) фотографии
17
08:41 Нічна атака на Одещину: горіло подвір’я приватного будинку
9




Статті:

Линии шезлонгов, бассейны и попытки расширить территорию: как одесские пляжи от Ланжерона до Аркадии готовятся к сезону (фото)

Разбор полетов: как единодушие доверяйцев, «слуги»-отступники и амбиции «мечтателей» ломали сессию

Barracuda украинского юга: как морпехи сами собирают дрон, ставший самым опасным водным хищником (фото, видео)





17:32
Не фиксируется
3243


17:26
Один в море летает рядом с берегом Пивденное/Фонтанка
32121


17:15
Не фиксируются
474221


17:06
Летят в сторону Доброслава
6325


17:00
Пивденное/Беляры шахеды
504511


16:59
Увага. ПОВІТРЯНА ТРИВОГА
1


16:36
Что творится в одесской полиции?

В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах.

Читать дальше

13:54
Вечерний взрыв в автомобиле на улице Университетской в Одессе СБУ квалифицировала как террористический акт и уже открыла соответствующее уголовное производство.

По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь.

Читать дальше

13:48
Где-то еще делают нашу одесскую оригинальную закуску?










Думська в Viber
Ми використовуємо cookies    Ok    ×