По их словам, «защитники» во главе со своим лидером Гайдаром Казимирчиком зашли на «Вымпел» и выгнали сторожей.
На месте работает патрульная полиция, которая направляет поток машин в объезд, по улице Костанди. Одного из протестующих правоохранители задержали за то, что он громко изъяснялся матом.
Отметим, что конфликт этот тянется с прошлого года, и «Вымпел» уже перекрывал Люстдорфскую. Автостоянка, оформленная как гаражный кооператив, создана 30 лет назад, состоит из 115 паркомест, платит налоги, но договора аренды земли у нее нет: мэрия отказывается его заключать. Вместо этого КП «Парксервис» подписало какие-то бумаги с Казимирчиком, передав объект его организации.
СМЕРТЬ РОССИЙСКИМ ОККУПАНТАМ!
Заметили ошибку? Выделяйте слова с ошибкой и нажимайте control-enter
ЗАЯВА Про обставини, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення
Відповідно до ч.4. ст. 214 КПК України, слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення. Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається.
На теперішній час, ситуація складається слідуючим образом, що дозволяе Одеськiй мiськiй радi грабувати громадян:
Згідно з Постановами Кабінету Міністрів України (від 3.12.2009 р. N 1342, та від 22.01.1996 г. N 115 (115-96-п)), Податковим Кодексом України (Ст. 268-1 НКУ от 02.12.2010 № 2755-VI), на території Держави, в місті Одеса, повинні бути як паркувальні майданчики, так і цілодобові стоянки.
Постанова КМ України № 115 від 22.01.1996 р., роз’яснює, положення, що до відносно цілодобових стоянок. Так вони розміщенні на виділених земельних ділянках, построєні за кошти своїх учасників, мають платити земельний податок та інше.
Законодавство також роз’яснює, що в Постанові КМ України № 1342 від 3.12.2009 р.( п.3. Ці Правила не регулюють питання організації та порядку надання послуг із зберігання транспортних засобів (автомобілів, автобусів, мотоциклів, моторолерів, мотоколясок, мопедів та причепів), що належать громадянам та юридичним особам, а також транзитних транспортних засобів, що здійснюють міжнародні та міжміські перевезення, організація та порядок надання яких встановлені Правилами зберігання транспортних засобів на автостоянках, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 22 січня 1996 р. № 115 (ЗП України, 1996 р., № 6, ст. 191)., що в Податковому Кодексі України (268-1.2.1. Об’єктом оподаткування є земельна ділянка, яка згідно з рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету, за винятком площі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні». {Підпункт 268-1.2.1 пункту 268-1.2 статті 268-1 із змінами, внесеними згідно із Законом № 909-VIII від 24.12.2015} 268-1.2.2. Базою оподаткування є площа земельної ділянки, відведена для паркування, а також площа комунальних гаражів, стоянок, паркінгів (будівель, споруд, їх частин), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету.).
Отже, згідно діючого Законодавства, паркувальний збір, повинні платити тільки ті земельні ділянки на яких розташовані паркувальні майданчики та виділенні стоянки, які побудовані за кошти місцевого бюджету, та відносяться до Комунальної власності.
В м.Одесса, склалася ситуація, що привела до порушення Адміністративного, Земельного та Кримінального законодавства, та дає широку дорогу для корупції.
Так, майно, виділенні земельні ділянки громадських організацій, що побудували цілодобові стоянки, та експлуатують іх більш ніж 10-45 років, перестали реєструвати вимагаючи не законні кошти, або затягуючи рішення на, в деяких випадках більш ніж 10-ть років… Крім цього, без громадськості, та в порушення Законодавства, цілодобові стоянки раптово, рішенням Одеської міської ради всі перевели до розряду — які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету, бо інакше пояснити те, що якесь підприємство(товариство з обмеженною відповідальностю) з комунальним статусом, нічого не маюче на балансі в тому числі і земельні ділянки, на яких розташовані паркувальні майданчики та виделені автостоянки, раптово почало вимагати заключення з ним договору «Балансоутримування паркувальних місць». Та до цього «липового договору», ще й додає, додаткову угоду, де вимагає зі всіх організацій 10-20% коштів від суми договору на свій рахунок. Згідно цього, виходить, що Одеська міська рада, через ТОВ «Одестранспарксервіс», «шахрайськи», вкрало майно людей, та не дає розпоряджатися своїм майном, а також нав’язує корупційні додатки до договору.
Крiм цього без тендеру на договiрняк, майно громадських органiзацiй передаеться якимось фiрмам, що створенi, тощо(що е ознакою коррупцiйних дій), адже майно ГО, згiдно Законодавства може бути передано тiльки другим ГО, або державi.
Згiдно устних заяв, В.О. директора КП «Одестранспарксервіс», Томкевича В., це все робиться з розпорядження Котляра згiдно вказiвок Труханова Г. Якщо продивитися —
> На офіційний запит, до Департаменту фінансів, Одеської міської ради, Заступник Одеського міського голови-директор департаменту Бедрега С.М. відповіла: «Кошти, на організацію та будівництво мережі паркінгів, спеціально відведених автостоянок, майданчиків для платного паркування, з бюджету міста Одеси не виділялися».
На офіційний запит, до Департаменту комунальної власності, та Управління земельних ресурсів Одеської міської ради, була отримана відповідь від В.О. директора КП «Одестранспарксервіс», Томкевича В. : «КП «Одестранспарксервис» не передано на баланс майно у вигляді земельних ділянок під автостоянками та паркувальними майданчиками». Отже КП «Одесатранспарксервiс» з початку року зняв з громадян згiдно його заяви — 5, 7 млн грн. Та згiдно корупцiйного додатку – 20% цiеi суми ще й собi.
От же на теперішній час, в місті Одеса, всі договори від будь якої організації, на проплату паркувального збору, е корупцiйними та шахрайскими, та підпадає під склад злочинiв передбачений ст. КК України.
Потому что наши люди считают, что проблема решается путем создания проблем для других людей. Нет воды — насру соседу под дверь. Вода не появится, но есть ощущение, что что-то сделал. Имбецилы
Олег Филимонов собирается покинуть одесский горсовет
Как рассказал наш источник, депутатство мешает его профессиональной деятельности. Филимонов хотел сообщить новость на вчерашней сессии, 4 декабря, но его уговорили перенести и озвучить это решение позже.
Сегодня состоится благотворительный концерт студентов факультета музыкальной и хореографической подготовки Южноукраинского национального педагогического университета имени К. Д. Ушинского!