В Одессе проведут панихиды по Ирине Фарион
Панихиды по убитой во Львове бывшей народной депутатке, языковеду Ирине Фарион состоятся в Одессе 27 и 28 июля. Мероприятие анонсировала основательница общественной организации по защите и развитию украинского языка «Робимо вам нерви» Екатерина Мусиенко.
Она призывает всех горожан, желающих простится с известной общественной деятельницей, прийти в 10 утра 27 июля в Кафедральный собор Рождества Христова на Пастера 5а или 28 июля в 10:15 в Кафедральный собор святого Апостола Андрея Первозванного на Гимназической, 22/24. «19 июля пуля московского убийцы оборвала земную жизнь госпожи Ирины. Но ее дело, ее идеи будут существовать в нас, пока мы ее помним, развиваем ее великое дело развития украинской нации», — отметила Екатерина Мусиенко. Напомним, 25 июля глава МВД Украины Игорь Клименко заявил о задержании подозреваемого в убийстве Фарион.
СМЕРТЬ РОССИЙСКИМ ОККУПАНТАМ!
Заметили ошибку? Выделяйте слова с ошибкой и нажимайте control-enter
 |
Языческие пляски над трупом! Хотите поминуть, скорбно поминайте в своём кругу, а не устраивайте из таинства шоу по всей Украине.
Ответить
|
Комментарий получил много негативных оценок посетителей
 |
Цікаво, а ЩО коробить саме ВАС?..від якої Ви релігії, від якої Ви мокшандії, від якого Ви ансабля плясунів?.. поясніть, будь ласка, свою позицію
Ответить
|
 |
Шановний, а де ви побачили, що мене коробить?
Якщо не зрозуміли текст із першого разу, повторю: поминки, це не шоу, незалежно від того, до якої з конфесій ви себе відносите. Якщо, звичайно, ви не послідовник вуду чи іншої рідкісної релігії, де смерть це загальне свято.
Ответить
|
 |
Текст я зрозумів дуже добре, на відміну від ВАС
а ВИ, чомусь, навіть не спромоглися мої питання прочитати
Ответить
|
 |
Значить, дуже погано зрозуміли, якщо не змогли знайти відповіді на свої запитання.
До речі, не впізнаю вас, раніше ви здавалися розумнішим, як давно ви вирішили перевзутися і поміняти Юлю на Олега? 😃
Ответить
|
 |
rss911 25 лип, 21:43 -2 Цікаво, а ЩО коробить саме ВАС?..від якої Ви релігії, від якої Ви мокшандії, від якого Ви ансабля плясунів?.. поясніть, будь ласка, свою позицію
Коли наступного разу будете намагатися здаватися розумнішим, ніж є насправді, — спробуйте навчитися читати, та відповідати на питання
Ответить
|
 |
Шановний, а де ви побачили, що мене коробить?
Якщо не зрозуміли текст із першого разу, повторю: поминки, це не шоу, незалежно від того, до якої з конфесій ви себе відносите. Якщо, звичайно, ви не послідовник вуду чи іншої рідкісної релігії, де смерть це загальне свято.
Коли наступного разу будете намагатися здаватися розумнішим, ніж є насправді, — спробуйте навчитися читати. 😃
Намагайтеся зрозуміти, через свої можливості, тут обговорюють новину, а не коментаторів.
Ответить
|
Комментарий получил много негативных оценок посетителей
 |
Konstantin2021 25 лип, 21:30 +1 Языческие пляски над трупом! Хотите поминуть, скорбно поминайте в своём кругу, а не устраивайте из таинства шоу по всей Украине.
Зараз МИ з ВАМИ обговорюємо ВАШ коментар
ПЕРШИЙ під цією публікацією
а ВИ досі не можете скласти 2+2, та відповісти на декілька нескладних питань
можливо, ВАМ потрібен час на перечитування?
Ответить
|
 |
Невже, хіба ваші питання ставляться до коментаря чи все-таки до коментатора:
"коробити саме ВАС?..від якої Ви релігії, від якої Ви мокшандії, від якого Ви ансабля плясунів?.."
До речі, тема панахиди не місце, де треба розводити срач і влаштовувати шоу "дотепності". Чи ви вважаєте інакше?
Ответить
|
 |
Знову не бачу відповіді, навіть на попереднє питання
наступного разу, якщо побажаєте спілкуватися, — будь ласка, покажіть дозвіл лікаря
Ответить
|
 |
Співчуваю вашому стану, начебто й спека спала, але вас досі плющить.
Добраніч!
Ответить
|
 |
Когда проходили сборища кацапо коллаборантов на куликовом по поводу 2 Мая то ты их поддерживало и ты не говорило о том что вате надо проводить это на кладбище..
Ответить
|
 |
«19 липня куля московського вбивці обірвала земне життя пані Ірини /// Диагноз, однако
Ответить
|
 |
На вопрос, зачем он ее убил, подозреваемый отвечает: «Время покажет».
«Ты не имеешь права пить воду. Ты вырвал сердце всей нации. У тебя нет сердца, нет души. Ты понимаешь, что сделал?» — заявляет София Семчишин.
Парень по большей части в ответ молчал, ухмылялся и закатывал глаза. /// Жах
Ответить
|
 |
Росіяни активізували роботу ботоферм і навмисно героїзують підозрюваного в убивстві Фаріон – Центр протидії дезінформації Сьогодні, 21:06
Росіяни активізували роботу ботоферм і навмисно героїзують підозрюваного в убивстві Фаріон – Центр протидії дезінформації За словами Коваленка, росіяни намагаються героїзувати підозрюваного, щоб розколоти суспільство Росіяни активізували роботу ботоферм, які працюють із контентом, що стосується вбивства екснардепки Ірини Фаріон і суду над підозрюваним. Про це 26 липня повідомив керівник Центру протидії дезінформації РНБО України Андрій Коваленко в Telegram.
За його словами, росіяни також намагаються героїзувати підозрюваного.
«Штампують контент і наповнюють коментарі позитивними відгуками зі штучних акаунтів, намагаючись добитися органічного відгуку», – написав Коваленко.
Зараз завдання росіян – «зіграти на публічності суду і максимально розколоти суспільство по цій лінії», наголосив керівник ЦПД.
Ответить