|
23 березня 2024, 17:10 Читать на русском
У центрі Одеси відреставрували двері парадної старовинного будинкуПроєкт «Тисячі дверей Одеси» завершив реставрацію старовинних дверей парадної будинку Ставро 1892 року побудови на проспекті Українських Героїв, 4 (колишній Олександрівський проспект). Реставратори повідомили, що для відновлення дверей використовували три породи деревини — модрину, вільху і дуб, які просочували спеціальними датськими маслами. Це забезпечить відновленим дверям довговічність і захистить їх від зовнішніх впливів. Крім того, за допомогою 3D-моделювання були до найдрібніших деталей відтворені візерунки на старовинних дверних ручках, виконаних із латуні. Також було відновлено латунні плінтуси, які захищають двері знизу, встановлено автентичні замки і шпінгалети на наново засклених і оформлених решіткою кватирках. Нагадаємо, «Думська» нещодавно зробила великий репортаж із майстерні проєкту «Тисячі дверей Одеси», у якій майстри вже кілька років рятують унікальні історичні двері нашого міста. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter |
Статті:
Его задержали вместе с сотрудниками ТЦК. Телесные повреждения потерпевшему якобы наносил именно он. У залі суду обирають запобіжний захід наступному підозрюваному. Прокуратура наполягає на тому, що має бути запобіжний захід утримання під вартою, але адвокатка та сам підозрюваний наполягають на тому, що має бути домашній арешт, бо у підозрюваного водія ТЦК батько інвалід, а мати після інсульту.
"Я не визнаю себе винним, я займався тим, чим займався протягом семи місяців. Я сумлінно виконував обовlязки учасника групи оповіщення", - заявил третий обвиняемый. Максим 1993 года рождения, родом из села в Одесской области. Образование среднее полное, не женат, детей нет. Служит стрелком взвода оповещения Пересыпского ТЦК. Фигурирует по тем же статьям. Читать дальше Судьи ушли в совещательную комнату. "Думская" следит за процессом и первая в Украине сообщает об этом громком деле прямо из зала суда.
"Я ничего не делал. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жити без окулярів – реально: сучасні рішення для зору в одеській клініці «Ексімер» (новини компанії)
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

















